Жоден із моральних авторитетів не підтримав Зеленського, і це має насторожити, – Княжицький

15987157155Мене лякає, що жоден із моральних авторитетів країни не підтримав Зеленського. Думаю, це має лякати і самого Зеленського.

Таку думку в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK висловив народний депутат України (фракція «Народного фронту») Микола Княжицький.

«Всі видатні українські письменники, музиканти, група «Першого грудня», моральні авторитети, вони всі підтримали Президента Порошенка. Це люди, які точно нічого не крали. Це люди, які сиділи в таборах і зазнавали переслідувань. Це ті люди, для яких мораль і відповідальність є надзвичайно важливими. Так, як і майбутнє України», – наголосив Микола Княжицький.

Водночас він зауважив, що жоден із моральних авторитетів країни не підтримав політика Зеленського.

«Це не означає, що Порошенко хороший в інших сферах. Я не про це кажу. Але жоден із цих людей не підтримав Зеленського! І мене це лякає. Думаю, це має лякати і Зеленського. Бо якщо він хоче бути Президентом України, то не чути людей, які створюють українську культуру, мені здається, це велика небезпека», – підкреслив Микола Княжицький.

Нагадаємо, 19 квітня на стадіоні «Олімпійський» відбулися дебати кандидатів у Президенти.

Дебати на НСК «Олімпійський» не є національними, передбаченими законодавством, тож це є передвиборчою агітацією, яка має оплачуватися штабами кандидатів у Президенти, а не за кошти державного бюджету. 

 

Джерело:zik.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Проведення зовнішнього незалежного оцінювання вступників, яким для вступу у магістратуру цього року необхідно мати результати тест...
Міністерством освіти розроблений проект правил оцінювання закладів вищої освіти з метою надання та підтвердження статусу національ...
Вступникам до закладів вищої освіти, які мають право на сільський коефіцієнт, треба буде підтвердити це довідкою про реєстрацію мі...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS