Жінці, котра перешкоджала масовій вирубці карпатського лісу, спалили стайню з тваринами

1 56850370 2178926718855483 3258855948222988288 o 696x392У Сокальському районі Львівської області жінці, яка перешкоджала незаконній вирубці дерев, спалили стайню з тваринами.

Про це пише Zaxid. net.

Про обставини події розповідає власниця спаленої стайні. Це приміщення невідомі закидали так званими “коктейлями Молотова”. Жінка пов’язує підпал із своєю екозахисною діяльністю.

“Стайня згоріла вщент. Коні, кози, корова і телята – всі тварини дуже сильно кричали, але ми нічого не могли зробити, бо вогонь був дуже сильний. На місці пожежі ми познаходили пляшки з бензином. Стіни також облили”, – розповідає Ольга Масловська, власниця стайні.

На її думку, причиною підпалу є її конфлікт із із посадовцями місцевого Соснівського лісництва, на території якого здійснюються нелегальні вирубки.

“У нас масово вирубують ліс. Дерева зрізають попри саму землю, а тоді маскують мазутом та попелом пеньки. Я не раз піднімала це питання, тому мені вирішили так відплатити”.

Зараз триває слідство по умисному знищенню чужого майна, а жінка потребує допомоги, як фінансової, так і юридичної. Усіх небайдужих просять зголоситись за телефоном 0977401381.

 

Джерело:dzerkalo-zakarpattya.com

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Проведення зовнішнього незалежного оцінювання вступників, яким для вступу у магістратуру цього року необхідно мати результати тест...
Міністерством освіти розроблений проект правил оцінювання закладів вищої освіти з метою надання та підтвердження статусу національ...
Вступникам до закладів вищої освіти, які мають право на сільський коефіцієнт, треба буде підтвердити це довідкою про реєстрацію мі...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS