В Ужгороді прокуратура захистила права мешканців гуртожитку не допустивши забудову прибудинкової території

16042019122615 квітня 2019 року Ужгородський міськрайонний суд підтримав послідовну і принципову позицію Ужгородської місцевої прокуратури, скасувавши незаконне рішення Ужгородської міської ради про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки, внаслідок чого захищено права мешканців будинків по вул. Загорській на прибудинкову територію.

Зокрема, в ході вивчення прийнятих Ужгородською  міською радою рішень на 28 сесії 7 скликання, встановлено, що рішенням від 30 жовтня 2018 року двом громадянам надано дозвіл на розробку проекту відведення земельної ділянки площею 0,0180 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, по вулиці Загорській, 26 в місті Ужгороді з подальшою передачею її в оренду.

У судовому засіданні прокурором доведено, що відведення земельної ділянки відбулось за рахунок території, на якій згідно діючого генерального плану міста Ужгорода, не дозволено будівництво таких комерційних об'єктів, а вказана територія згідно функціонального призначення відноситься до існуючою багатоквартирної житлової забудови.

Таким чином, підтримавши доводи прокурора про те, що розміщення на цій земельній ділянці об'єкту комерційного призначення не передбачене генеральним планом міста і надання дозволу на його розміщення без внесення і затвердження змін до генерального плану суперечить чинному законодавству України, судом скасоване незаконне рішення міської ради і попереджено її вибуття з власності територіальної громади міста Ужгорода.

Триває час на апеляційне оскарження вказаного рішення суду, після спливу якого воно набере законної сили.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

 

Джерело:prozahid.com

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Голова партії “Слуга народу” Дмитро Разумков заявив, що публічно буде розмовляти російською мовою.
Сьогодні, 9 липня, в Закарпатську область з робочим візитом прибула делегація провінції Юньнань Китайської Народної Республіки, як...
26 червня Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) погодилася повернути повноваження делегації Росії без будь-яких санкцій. &laqu...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS