Окупанти почали штрафувати кримчан за українські паспорти

180320191452В окупованій Керчі так звана російська влада у Криму на 500 руб. (208 гривень - Gazeta.ua) оштрафувала місцевого жителя за наявність українського паспорта.

Про це повідомили так звані спеціалісти управління федеральної міграційної служби окупованого Криму, пише КримSOS.Кримчанина звинувачують у тому, що він не сповістив окупантів у наявності в нього українського паспорта впродовж 30 днів з дня свого в'їзду на анексовану територію.

"Чоловік обурений, через те, що ті ж самі співробітники ФМС у 2014 році говорили про те, що кримчани не зобов'язані подавати відомості про наявність у них громадянства України, бо саме по собі придбання в 14 році кримчанами громадянства Росії мало на увазі під собою наявність українського громадянства", - йдеться в повідомленні кримських ЗМІ.

16 березня 2014 року, порушуючи всі міжнародні закони та умови Будапештсього меморандуму, Росія незаконно провела в Криму так званий референдум.

Цим заходом РФ намагалася легітимізувати захоплення української території. Для цього так званий парламент Криму 10 березня надсилав запрошення ОБСЄ та просив направити на півострів міжнародних спостерігачів.

 

Джерело:gazeta.ua

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Усі новини

us1

Популярні новини

Початок весни – золота пора для квіткових браконьєрів. Близько 20 мільйонів пролісків знищують щороку в Україні саме на по...
За інформацією про стрілянину поблизу одного з торгівельних приміщень на проспекті Свободи в Ужгороді правоохоронці проводять пере...
26 лютoгo, o 20:50 в oперативнo-рятувальну службу Закарпаття надiйшла iнфoрмацiя, щo в райoнi гoри Гoверла Рахiвськoгo райoну пiд...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS