Молоді таланти закарпатського стронгмену

med2Сезон стронгменських турнірів в самому розпалі. Про це свідчить і те, що відразу четверо молодих закарпатьких силачів змагалися минулої неділі в різних куточках України і за її межами. Всі вони колись пройшли через відбір на щорічному турнірі "Юніор стронгмен".
           

Почнемо з Цифри Володимира з Великого Березного, котрий поїхав до польського міста Далежіце на четвертий етап Центральноєвропейського кубка. Попри важку конкуренцію світових імен (Матеуш Барон, Рафал Кобиляш, Костянтин Ільїн, Лукаш Свобода) він не злякався і зумів достойно та на рівних змагатися зі своїми конкурентами. І хоча його результат лише сьоме місце, та це дуже непогано для 22-ох річного спортсмена. Потрібно додати що для Володі це вже сьомі змагання за вісім тижнів. Перед цим він встиг позмагатися в Києві, Коломиї, Трускавці, а також на двох турнірах в Чехії та одному в Словаччині. У заліку Центральноєвропейського кубка на сьогодні Цифра знаходиться на п'ятому місці.
           

Приблизно в той самий час коли Цифра долав перешкоди у Польщі, за декілька десятків кілометрів від Дележіц,але вже на українському боці, ужгородець Олексій Мальцев захищав честь нашого краю на парному кубку України зі стронгмену, котрий проходив у Львові. У змаганнях прйняли участь шість команд: дві з Києва і по одній зі Львова,Чернівців, Івано-Франківська та Закарпаття. Перемогу св'яткували місні силачі, а наші посіли третє місце. Через велику завантаженнісь закарпатських стронгменів на цих вихідних, у парі з Олексієм виступив львів'янин Павло Кордіяка. Хочеться подякувати йому за допомогу, хлопці здобули бронзову медаль.
           

І на кінець ще один успіх нашого стронга. Цього року на Чернігівщині проводили вже сьомі парні зманання під назвою "Козацькі розваги". Участь прийняли 16 команд, кожна з яких представляла свою область. За допомоги обласноі організацііі "Спорт для всіх" на турнір поїхали наймолодші представники "Карпатської ліги сильних людей",  20-ти річний Іван Деркач та 19-ти річний Федір Вінер. Обидва з Мукачева. За недовгу історію цих змагань закарпатці тут побували вже вдруге. Пройшовши цілу дистанцію з п'яти вправ, наші хлопці вибороли третє місце, залишивши позаду себе набагато досвіченіші пари.
           

Ми раді що на Закарпатті росте достойна заміна нашим відомим богатирям. Вже 30 серпня ужгородці та гості міста будуть мати змогу побачити цих та інших стронгменів на традиційному силовому турнірі "Карпатський медвідь".

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/components/com_content/models/articles.php on line 497

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/helper.php on line 359

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/tmpl/default.php on line 51
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS