Зеленський дав безкоштовний концерт в Ужгороді – в "Опорі" підозрюють підкуп виборців

60 mainА на платному шоу організатори ввімкнули ролик з серіалу "Слуга народу", де Зеленський в образі президента обіцяє мир на Донбасі та соціальне благополуччя в країні.

9 лютого в Ужгороді крім запланованого концерту "95 кварталу" кандидат у президенти Зеленський з командою дали додатковий безкоштовний концерт для військових.

Про це інформують активісти Опори.

На додатковий концерт можна було потрапили за запрошеннями, підкреслюють в Громадській мережі.

Так, частина гостей отримала запрошення з рук військової волонтерки, яка, у свою чергу, отримала сотню запрошень від організаторів вечора.

Одна з відвідувачок розповіла, що отримала запрошення через електронну пошту.

Гостей на безкоштовний концерт було в рази більше, ніж на платний, ціна якого коливалася від 350 до 1950 гривень.

Кандидат у президенти Володимир Зеленський відповів, що такі концерти він з командою проводять регулярно. А не розповідали про це, бо ніхто не запитував.

Зі слів кандидата, безкоштовний концерт вони проводять вдень, а ввечері – платний.

Проте в громадській мережі бачать у проведенні безкоштовних концертів з участю Зеленського передвиборчу агітацію.

"Проведення безкоштовного концерту за участю кандидата у Президенти може сприйматися саме як надання виборцеві послуг, а це вже містить ознаки підкупу виборців2, – каже координатор спостереження в Закарпатській області Ярослав Гулан.

В "Опорі" додають, що Зеленський використовує свою роботу якщо і не для прямої агітації, то для впізнаваності свого імені, що є порушенням Закону про вибори.

Водночас у громадській мережі підкреслили, що її представникам не вдалось потрапити на такий концерт і знайти свідків, тому немає обґрунтованих підстав стверджувати про проведення агітації та виявлені факти непрямого підкупу виборців

Однак на платному концерті для відвідувачів увімкнули промо-ролик серіалу "Слуга народу", де Зеленський в образі президента Голобородька дає інтерв’ю журналістові.

Герой Зеленського обіцяє мир на Донбасі, соціальне благополуччя тощо.

На платному шоу кандидат у президенти Зеленський зауважив, що концерт не агітаційний, що команда коміків в Ужгороді тільки заради того, аби підняти настрій. 

 

Джерело: ua1.com.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Законодавство України передбачає ряд обов'язкових до декларування товарів. Валютні цінності загальною сумою більше 10 000 євро під...
ЮРЛІГА визначила десять важливих правових подій цього тижня, зважаючи на результати роботи держорганів і нові надходження до систе...
4 липня 2019 року робоча група уряду та профспілок розглядатиме законопроект "Про безпеку праці і здоров'я працівників.
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS