Зеленський дав безкоштовний концерт в Ужгороді – в "Опорі" підозрюють підкуп виборців

60 mainА на платному шоу організатори ввімкнули ролик з серіалу "Слуга народу", де Зеленський в образі президента обіцяє мир на Донбасі та соціальне благополуччя в країні.

9 лютого в Ужгороді крім запланованого концерту "95 кварталу" кандидат у президенти Зеленський з командою дали додатковий безкоштовний концерт для військових.

Про це інформують активісти Опори.

На додатковий концерт можна було потрапили за запрошеннями, підкреслюють в Громадській мережі.

Так, частина гостей отримала запрошення з рук військової волонтерки, яка, у свою чергу, отримала сотню запрошень від організаторів вечора.

Одна з відвідувачок розповіла, що отримала запрошення через електронну пошту.

Гостей на безкоштовний концерт було в рази більше, ніж на платний, ціна якого коливалася від 350 до 1950 гривень.

Кандидат у президенти Володимир Зеленський відповів, що такі концерти він з командою проводять регулярно. А не розповідали про це, бо ніхто не запитував.

Зі слів кандидата, безкоштовний концерт вони проводять вдень, а ввечері – платний.

Проте в громадській мережі бачать у проведенні безкоштовних концертів з участю Зеленського передвиборчу агітацію.

"Проведення безкоштовного концерту за участю кандидата у Президенти може сприйматися саме як надання виборцеві послуг, а це вже містить ознаки підкупу виборців2, – каже координатор спостереження в Закарпатській області Ярослав Гулан.

В "Опорі" додають, що Зеленський використовує свою роботу якщо і не для прямої агітації, то для впізнаваності свого імені, що є порушенням Закону про вибори.

Водночас у громадській мережі підкреслили, що її представникам не вдалось потрапити на такий концерт і знайти свідків, тому немає обґрунтованих підстав стверджувати про проведення агітації та виявлені факти непрямого підкупу виборців

Однак на платному концерті для відвідувачів увімкнули промо-ролик серіалу "Слуга народу", де Зеленський в образі президента Голобородька дає інтерв’ю журналістові.

Герой Зеленського обіцяє мир на Донбасі, соціальне благополуччя тощо.

На платному шоу кандидат у президенти Зеленський зауважив, що концерт не агітаційний, що команда коміків в Ужгороді тільки заради того, аби підняти настрій. 

 

Джерело: ua1.com.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

14 лютого 2020 року, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Пр...
14 лютого 2020 року, в малому актовому залі Карпатського університету імені Августина Волошина в м. Ужгороді, під головуванням рек...
Міністр оборони України Андрій Загороднюк визнав, що аудит в Міноборони не знайшов корупції в закупівлях у справі Гладковського.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS