Свідомий громадянин-патріот загартовується у школі

Свідомий громадянин-патріот загартовується у школіЗагальноосвітнім школам Берегівського району Закарпаття передали інформаційні матеріали, які наочно оповідають про минувшину України та історію українського війська.

На знімку: директор Берегівського держлісгоспу Богдан Шойного (третій праворуч) під час передачі наочних матеріалів школам.

Директор Берегівського на Закарпатті держлісгоспу Богдан Шойного і підполковник, учасник антитерористичної операції Андрій Рисюк передали для загальноосвітніх шкіл Берегівського району інформаційні матеріали, які наочно оповідають про минувшину України та історію українського війська.

Відтепер плакати, календарі та брошури нагадуватимуть учням про славні сторінки вітчизняної історії, учасників і героїв Української революції 1917—1921 років.

За словами заступника голови райдержадміністрації Федора Бімби, нині перед системою освіти стоять завдання виховати свідомого громадянина-патріота.

Особливо це стосується шкіл з угорською мовою навчання. Тож передані матеріали стануть у пригоді вчителям і учням.

Василь НИТКА.

Фото прес-служби Закарпатського обллісмисливгоспу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Прем’єр-міністри України та Словацької Республіки Володимир Гройсман та Петер Пеллегріні підписали низку двосторонніх догово...
У Сокальському районі Львівської області жінці, яка перешкоджала незаконній вирубці дерев, спалили стайню з тваринами.
Україна не може похвалитися неймовірними економічними досягненнями.
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS