Свідомий громадянин-патріот загартовується у школі

Свідомий громадянин-патріот загартовується у школіЗагальноосвітнім школам Берегівського району Закарпаття передали інформаційні матеріали, які наочно оповідають про минувшину України та історію українського війська.

На знімку: директор Берегівського держлісгоспу Богдан Шойного (третій праворуч) під час передачі наочних матеріалів школам.

Директор Берегівського на Закарпатті держлісгоспу Богдан Шойного і підполковник, учасник антитерористичної операції Андрій Рисюк передали для загальноосвітніх шкіл Берегівського району інформаційні матеріали, які наочно оповідають про минувшину України та історію українського війська.

Відтепер плакати, календарі та брошури нагадуватимуть учням про славні сторінки вітчизняної історії, учасників і героїв Української революції 1917—1921 років.

За словами заступника голови райдержадміністрації Федора Бімби, нині перед системою освіти стоять завдання виховати свідомого громадянина-патріота.

Особливо це стосується шкіл з угорською мовою навчання. Тож передані матеріали стануть у пригоді вчителям і учням.

Василь НИТКА.

Фото прес-служби Закарпатського обллісмисливгоспу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Чиновницький апарат надто роздутий, а ціла армія держслужбовців приходить на роботу просто, щоб попити каву та поставити автограф...
Президент Володимир Зеленський звільнив Олександра Куця з посади голови Донецької обласної державної адміністрації.
Кандидат у народні депутати від партії Петра Порошенка "Європейська Солідарність", Герой України, командувач десантно-штурмових ві...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS