В Ужгороді заборонили використовувати електронні табло у центрі міста

1213950799 w0 h430 44На сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету Ужгородської міської ради розглянули питання впорядкування розміщення об'єктів зовнішньої реклами. Про це повідомляє власкор 0312.

Задля збереження автентичності історичного середовища Ужгорода та збільшення його туристичної привабливості члени виконкому вирішили заборонити будь-яку рекламу на електронних носіях у центральній частині міста.

Зокрема, у рішенні йдеться про екрани/телевізори, світлодіодні табло (за винятком повноколірних екранів), рухомі LED-рядки тощо. До списку заборонених рекламоносіїв увійшли також інформаційні конструкції та вивіски із використанням мерехтливих елементів.

Власники об’єктів зовнішньої реклами повинні демонтувати такі рекламні конструкції у місячний термін із дати прийняття рішення. Такі рекламоносії виконком наступним же рішенням зобов’язав демонтувати – серед них, зокрема, електронні рухомі рядки на фасаді ресторану «Дельфін» на Київській набережній, на фасаді магазину «Золотий вік» по вул. Корзо, на будівлі ломбарду на площі Корятовича та інших.

З повним переліком об’єктів зовнішньої реклами, які підлягають демонтажу, можна ознайомитися тут - http://rada-uzhgorod.gov.ua/web/uploads/sites/2/2018/11/Demontazh-zovnishnoyi-reklamy_26.11.2018.pdf.

Разом з тим, виконавчий комітет Ужгородської міськради надав дозвіл на встановлення 3-х нових рекламоносіїв. Так, рекламний щит з’явиться на фасаді будинку №11 по вулиці Перемоги – такий дозвіл на 5 років отримав «Укрсиббанк». Ще два рекламоносії встановить «Закарпатська Ендоклініка» - щит на фасаді будівлі по вул. Льва Толстого, 27 А та двосторонній лайтбокс.

 

Джерело: 0312

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/iframe<span/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375
Мешканці Закарпаття, гості, туристи, а також водії, які транзитом перетинають наш край, часто скаржаться на якість дорожнього покр...
Об’єднані сили націоналістів, що йдуть на парламентські вибори у списку «Свободи», подолають 5% виборчий бар&rsq...
На думку Андрія Богдана, публічна заява має кваліфікуватися як повідомлення про порушення.
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS