Виборчі дільниці та агітація: в Ужгороді уже готуються до виборів

bezznazzvСьогодні на засіданні ужгородського міськвиконкому розглянули одразу три проекти рішень, присвячених виборам. Про це повідомляє власкор 0312.

Так, члени виконкому затвердили нові межі виборчих дільниць:

  • межі виборчої дільниці № 2 доповнили будинком № 12А, корпус А та будинком № 12 корпус 1А по вулиці Університетській;
  • межі виборчої дільниці № 15 доповнили провулком Волошковим;
  •  межі виборчої дільниці № 18 доповнили будинком № 2 по Студентській набережній.

Також змінили місцезнаходження виборчої дільниці № 43 ( із вул.Заньковецької, 15А на вул. Марії Заньковецької, 13А) та виборчої дільниці № 11, а саме: ЗОШ № 21 по вул.І.Сільвая (Чапаєва), 3А на ЗОШ № 20 ліцей «Лідер» по вул. Івана Сільвая, 3.

Також перенесли місцезнаходження приміщення для голосування зі спортивної зали у актову залу на виборчій дільниці № 210744, розташованій у ЗДО № 29 «Дивосвіт» за адресою: вул. Михайла Грушевського, 61А.

На засіданні також ухвалили рішення про розміщення матеріалів передвиборної агітації.

Їх розміщуватимуть на уже наявних рекламно-інформаційних тумбах, рекламних щитах, а також дошках оголошень на житлових будинках.

Переглянути, чи розміщуватимуть передвиборчу рекламу на вашому будинку, можна тут - http://rada-uzhgorod.gov.ua/web/uploads/sites/2/2018/12/Agitatsiya_26.12.2018.pdf.

 


Джерело: 0312.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/iframe<span/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375
Сьогодні в павутині інтернету вже є багато інформативних матеріалів про філолога Ом. Огоновського.
Більшість вітчизняних істориків не визнають цього монарха як такого, що має відношення до української історії. Мовляв, це не наш,...
15 червня – дуже важливий день для українського кінематографу. Рівно 77 років тому народився Іван Миколайчук, якого українці...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS