Керуючий Карпатською єпархією ПЦУ єпископ Віктор прийняв участь у благодійному концерті Сторожницької середньої школи та привітав його учасників з наступаючим Різдвом Христовим і Новоліттям 2019 року

 DSC053621 грудня 2018 року, Преосвященніший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, в супроводі  протоієрея Сергія Урсти, в. о. ректора Ужгородської богословської академії, декана богословсько-філософського факультету КаУ, канцлера Консисторії єпархії, Антоніни Вчорашньої, голови єпархіального відділу з благодійництва, директора науково-дослідного інституту розвитку громадянського суспільства КаУ, читця Ореста Дідуха, керівника прес-служби єпархії та читця Василя Біксея, голови єпархіального відділу соціального служіння та біоетики, церковника кафедрального храму апостола українського Андрія Первозваного в м. Ужгороді, на запрошення дирекції, учителів та школярів Сторожницької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Ужгородського району (директор В. І. Огар), прийняли участь у благодійному концерті учнівської молоді, кошти від якого, за підсумками відкритого аукціону та ярмарки-виставки, будуть спрямовані на придбання інструментів та спеціальної апаратури для музично-вокальної студії в школі.

Благодійний концерт, аукціон та ярма рака-виставка було проведені в будинку культури села Сторжниця, за участі та присутності директора, учителів, школярів, їх батьків і рідних, односельчан, а також запрошених гостей. В концертній програмі, участь в якій прийняли учні, учителі школи та студенти Ужгородського коледжу культури і мистецтв, було виконано цілий ряд художніх творів: святкових пісень, декламації та естрадних танців.

В ході благодійного концерту, з благословенням та вітальним словом до присутніх звернувся і Преосвященніший владика Віктор, який напередодні Різдва Христового та Новоліття 2019 року побажав всім присутнім миру, щастя, успіхів та Божої допомоги на життєвій ниві, а також закликав усіх присутні дорослих, активно прийняти участь у благодійному аукціоні для збору коштів для придбання відповідних інструментів та апаратури для музично-вокальної студії в Сторожницькій середній школі. В свою чергу владика Віктор подарував для бібліотеки школи комплекти богословської навчальної та просвітницької літератури, а також вніс посильну фінансову допомогу для придбання інструментів та апаратури для шкільної  музично-вокальної студії.

Участь у концертній програмі прийняв і архідиякон Олександр Садварій, соліст Закарпатської обласної філармонії, Заслужений артист України, який в порядку благодійництва, подарував для музично-вокальної студії Сторожницької середньої школи два мікрофони.

Після завершення благодійного концерту, на запрошення керівництва Сторожницької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів, владика Віктор відвідав даний навчальний заклад та ознайомився із основними досягненнями в його роботі.

Прес-служба Карпатської єпархії ПЦУ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

us1

Популярні новини

Цими днями на закарпатті значно потепліє. Рятувальники попереджають про сніголавинну небезпеку.
Свою роботу ярмарок розпочав на площі Театральній.
На вул. Лаврищева в Ужгороді роками не вирішується проблема стихійного сміттєзвалища...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS