Про особливості міграційного законодавства нагадали на «Ядзакі Україна»

yazakiiiПитання дотримання національного міграційного законодавства стали однією з центральних тем обговорення під час зустрічі начальника Головного управління ДМС в області Ігоря Михайлишина, начальника відділу з питань тимчасового та постійного проживання іноземців та осіб без громадянства Віталії Свалявчик з виконавчим директором ТОВ “Ядзакі Україна” Мілошем Босаком.

Завод є одним з лідерів серед підприємств з іноземними інвестиціями на Закарпатті. Спеціалізація – виготовлення електрокабельної продукції для потужних світових корпорацій у сфері автомобілебудування. Наразі в «Ядзакі Україна» працює майже 3 тисячі чоловік. За словами керівника підприємства, хороші показники компанії – це результат постійного навчання та покращення умов праці.

Мілош Босак подякував керівництву міграційної служби за співпрацю, яка склалася у питанні дотримання вимог перебування в Україні іноземних експертів корпорації. З початку року на «Ядзакі Україна» у рамках навчальних програм прибуло 140 іноземних IT-спеціалістів, експертів з якості та вищий менеджмент. Начальник ГУДМС Ігор Михайлишин звернув увагу на зміни, які відбулися в міграційному законодавстві, зокрема, запровадження біометричних посвідок у формі ID-картки. Водночас, нагадав про правила перебування українців за кордоном. Адже чимало працівників компанії виїжджають у європейські відрядження та на стажування.

На завершення зустрічі представників міграційної служби краю ознайомили з роботою підприємства.

Ольга Поштак,

головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю та ЗМІ

ГУДМС України в Закарпатській області

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Верховна Рада України конкретизувала процедуру зміни церковними громадами своєї юрисдикції. У закону чимало противників серед церк...
Понад половину пільгового періоду, відведеного для митного оформлення так званих «євроблях» – пройдено. До 22 лю...
Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України (щодо підлеглості релігійних організацій та процедури державн...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS