В Мукачеві ветерани АТО обрали нового голову спілки та обговорили ряд інших важливих питань

top photoСьогодні, 07 липня в місті Мукачеві відбулась зустріч ветеранів АТО, які ініціювала ГО «Спілка учасників АТО – МУКАЧІВЩИНА». Присутні обговорили ряд актуальних питань та скоординували свої дії на найближчий період.

 • Розпочали свою зустріч ветерани АТО з хвилини мовчання за бійцями 128 ОГШБр, які загинули на Рівненському військовому полігоні внаслідок розриву міномету. Серед пунктів обговорення, які прозвучали сьогодні, були:
  - зміна керівного складу ГО «Спілка учасників АТО – МУКАЧІВЩИНА»;
  - питання монетизації пільг для ветеранів війни – учасників бойових дій;
  - урегулювання ситуації з виділенням земельних ділянок для учасників АТО та їх сімей.
  Крім цього присутні озвучили низку питань та пропозицій щодо меморіалу учасникам АТО в Мукачеві та реалізації оздоровчих програм для ветеранів АТО та їх сімей.
  В підсумку, більшістю голосів присутні обрали нового голову ГО «Спілка учасників АТО – МУКАЧІВЩИНА», яким став Юрій Кепенач. Конструктивно ветерани прийняли і рішення по монетизації пільг і однозначно висловились «проти» такої законодавчої ініціативи, а також вирішили спільними зусиллями знайти вихід у врегулювання питання виділення землі в межах міста Мукачева.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Час, що заскочив нас у свої тенета, назвати просто цікавим і визначальним, напевно, мало. У повсякденній круговерті та намаганні в...
Народний Рух України — український громадсько-політичний рух, який об'єднав численні національно-патріотичні та демократичні...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS