Наш футбол: В Ужгороді пройшов восьмий тур Відкритого чемпіонату України Героїв АТО

IMG 3401

Днями на ужгородському «Авангарді» прошов матч в рамках восьмого туру Відкритого чемпіонату України Героїв АТО між команда із «Карпатська земля» (Закарпаття) та «Прикарпаття-АТО» (Івано-Франківська область).

На полі  зійшлися два серйозних супротивника і в першому таймі команди вибороли нічию, а ось у другому таймі гості цього матчу забили необов’язковий гол, який і привів їх до перемоги з рахунком 2:3. Матч відбувся за підтримки ФФУ Закарпаття.
Як зазначив один з організаторів матчу Голова правління Закарпатської обласної громадської організації «Ліга ветеранів АТО та бойових дій «Карпатська земля» Іван Удут подібні заходи необхідні для пупуляризація здорового способу життя, налагодження дружніх відносин між ветеранськими спілками та учасниками бойових дій в різних областях України, а також для підтримки патріотичного духу.