Канцлер Консисторії Карпатської єпархії УАПЦ протоієрей Сергій Урста провів робочу зустріч з представниками місії ОБСЄ

 DSC012718 березня 2018 року, в приміщенні Консисторії Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в м. Ужгороді пройшла робоча зустріч канцлера Консисторії протоієрея Сергія Урсти з представниками місії ОБСЄ.

Отець Сергій передав вітання гостям від Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією УАПЦ, який перебуває на лікарняному, а також розповів про діяльність і життя релігійних громад Карпатської єпархії УАПЦ та взаємовідносини між різними конфесіями Закарпаття. Також було піднято питання про міжнаціональні відносини на Закарпатті, взаємовідносини Карпатської єпархії УАПЦ з органами державної влади та місцевого самоврядування та благодійну діяльність єпархії.

о. Сергій звернув увагу не ряд труднощів з виділенням земельних ділянок під будівництво храмів, духовно-просвітницьких центрів єпархії та приміщення Консисторії Карпатської єпархії УАПЦ, зокрема в м. Ужгороді та м. Берегові, при цьому що УАПЦ є церквою яка зазнала переслідувань та руйнування з боку московського комуністично-радянського СРСР та інших чужинських окупаційних режимів в ХХ ст.

В свою чергу представники ОБСЄ розповіли про свою моніторингову місію з релігійних питань та міжконфесійних відносин на теренах Західної України.

Зустріч пройшла в дружній та теплій обстановці. Сторони домовились і надалі підтримувати взаємозв’язки з питань міжнародної співпраці та об’єктивного моніторингу міжрелігійних і міжнаціональних відносин.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

В Ужгороді під час прогулянки вулицею Панькевича місцеві жителі виявили два предмети ззовні схожі на вибухонебезпечні, які виявили...
28.02.2019 відбулась зустріч завідувача кафедри військової підготовки Ужгородського національного університету В.В.Олійника зі сту...
25.02.2019 у Закарпатському НДЕКЦ МВС України було проведено семінарське заняття для студентів 3-го курсу юридичного факультету Ка...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS