Канцлер Консисторії Карпатської єпархії УАПЦ протоієрей Сергій Урста провів робочу зустріч з представниками місії ОБСЄ

 DSC012718 березня 2018 року, в приміщенні Консисторії Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в м. Ужгороді пройшла робоча зустріч канцлера Консисторії протоієрея Сергія Урсти з представниками місії ОБСЄ.

Отець Сергій передав вітання гостям від Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією УАПЦ, який перебуває на лікарняному, а також розповів про діяльність і життя релігійних громад Карпатської єпархії УАПЦ та взаємовідносини між різними конфесіями Закарпаття. Також було піднято питання про міжнаціональні відносини на Закарпатті, взаємовідносини Карпатської єпархії УАПЦ з органами державної влади та місцевого самоврядування та благодійну діяльність єпархії.

о. Сергій звернув увагу не ряд труднощів з виділенням земельних ділянок під будівництво храмів, духовно-просвітницьких центрів єпархії та приміщення Консисторії Карпатської єпархії УАПЦ, зокрема в м. Ужгороді та м. Берегові, при цьому що УАПЦ є церквою яка зазнала переслідувань та руйнування з боку московського комуністично-радянського СРСР та інших чужинських окупаційних режимів в ХХ ст.

В свою чергу представники ОБСЄ розповіли про свою моніторингову місію з релігійних питань та міжконфесійних відносин на теренах Західної України.

Зустріч пройшла в дружній та теплій обстановці. Сторони домовились і надалі підтримувати взаємозв’язки з питань міжнародної співпраці та об’єктивного моніторингу міжрелігійних і міжнаціональних відносин.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Усі новини

us1

Популярні новини

05 грудня 2018 року, в архієрейській резиденції в м. Ужгороді, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, єпископ...
06 грудня 2018 року, Преосвященніший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української...
07 грудня 2018 року, з благословення Преосвященнішого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS