Звернення щодо протидії антидержавним діям сепаратистів на Закарпатті

28080847 2036221966657501 1070986251 oПрокурору Закарпатської області Володимирові Гаврилюку,

Начальнику Управління Служби безпеки України 

в Закарпатській області Олегові Воєводіну,

Начальнику Головного управління Національної поліції України 

в Закарпатській області Романові Стефанишину

19 лютого 2018 року в м. Ужгороді в приміщенні готелю «Ужгород» (вул. Б. Хмельницького, 2) планується проведення так званого «Першого міжнародного диспуту з актуальних проблем розвитку русинської культури, корінного населення України», який організовано представниками антиукраїнського й антидержавного спрямування політичного сепаратизму на Закарпатті, за підтримки спецслужб Російської Федерації та Угорщини.

Серед співорганізаторів та запланованих доповідачів на цьому «диспуті» є особи, які неодноразово та відкрито висловлювали свою сепаратистську, антиукраїнську й антидержавну позицію щодо української нації, Української Держави та її територіальної цілісності.

Організатори цього заходу, прикриваючись термінологією – «питання розвитку русинської культури, корінного населення України», – насправді мають намір поширювати чужинську антиукраїнську ідеологію «політичного русинства», яка спрямована на розділення української нації та загрожує територіальній цілісності України та свого часу була породжена і поширена спецслужбами колишніх країн-окупантів Королівства Угорщини, Союзу Радянських Соціалістичних Республік, а на сьогодні підтримується спецслужбами Угорщини та країною-агресором Російською Федерацією.

Наразі на головних вулицях м. Ужгорода, Мукачева та інших міст області вільно розміщено великі банери із повідомленням про дату, час, місце та тематику проведення вищезазначеного «диспуту» і жодних дій із боку Закарпатської обласної державної адміністрації, Прокуратури Закарпатської області, Управління Служби безпеки України в Закарпатській області та Головного управління Національної поліції України в Закарпатській області щодо протидії антиукраїнським і антидержавним діям сепаратистів не вжито. І все це відбувається в той час, коли українська нація, Українська Держава та Українське військо ведуть визвольну війну з московсько-путінськими окупантами і терористами на сході України, війну, яка в 2014 році теж була породжена країною-агресором Російською Федерацією проти України під різноплановими закликами сепаратистського характеру.

Зважаючи на викладене, вимагаємо:

  1. Ужити передбачені законодавством України заходи щодо протидії та локалізації антиукраїнських і антидержавних сепаратистських сил на Закарпатті.
  2. У встановленому законодавством України порядку не допустити проведення в м. Ужгороді 19 лютого 2018 року антиукраїнського й антидержавного сепаратистського заходу «Першого міжнародного диспуту з актуальних проблем розвитку русинської культури, корінного населення України».
  3. Активізувати передбачені законодавством України дієві заходи щодо протидії, локалізації та недопущення у майбутньому інших антиукраїнських і антидержавних сепаратистських заходів на території Закарпатської області.

P.S.: Копія цього звернення надсилається керівництву держави та правоохоронних органів України.

 

13 лютого 2018 р.,

м. Ужгород

 Голова Закарпатського обласного

  товариства борців за незалежність України в ХХ столітті

                                                                     Віктор Бедь

   

 Голова Координаційного комітету

Закарпатського обласного національно-патріотичного

об’єднання «Україна Соборна»

                                                                 Орест Дідух

    

Відповідальний секретар Християнсько-народної

                                                                спілки Закарпаття   

Антоніна Вчорашня

    

Голова Закарпатської обласної

громадської організації «Молодь Закарпаття» 

                                                              Олексій Чепурний

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

14 лютого о 05:30 до Служби порятунку "101" повідомили про пожежу в житловому будинку, що на вул. Петефі в с. Оклі Гедь Виногр...
16 лютого 2019 року, в м. Ужгороді, відбулось чергове засідання Ради Закарпатського крайового культурно-освітнього товариства &laq...
Як зазначено на офіційному сайті мерії, громадські слухання з реалізації проекту «Реконструкція пл. Театральної та пл. Євген...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS