Звернення щодо протидії антидержавним діям сепаратистів на Закарпатті

28080847 2036221966657501 1070986251 oПрокурору Закарпатської області Володимирові Гаврилюку,

Начальнику Управління Служби безпеки України 

в Закарпатській області Олегові Воєводіну,

Начальнику Головного управління Національної поліції України 

в Закарпатській області Романові Стефанишину

19 лютого 2018 року в м. Ужгороді в приміщенні готелю «Ужгород» (вул. Б. Хмельницького, 2) планується проведення так званого «Першого міжнародного диспуту з актуальних проблем розвитку русинської культури, корінного населення України», який організовано представниками антиукраїнського й антидержавного спрямування політичного сепаратизму на Закарпатті, за підтримки спецслужб Російської Федерації та Угорщини.

Серед співорганізаторів та запланованих доповідачів на цьому «диспуті» є особи, які неодноразово та відкрито висловлювали свою сепаратистську, антиукраїнську й антидержавну позицію щодо української нації, Української Держави та її територіальної цілісності.

Організатори цього заходу, прикриваючись термінологією – «питання розвитку русинської культури, корінного населення України», – насправді мають намір поширювати чужинську антиукраїнську ідеологію «політичного русинства», яка спрямована на розділення української нації та загрожує територіальній цілісності України та свого часу була породжена і поширена спецслужбами колишніх країн-окупантів Королівства Угорщини, Союзу Радянських Соціалістичних Республік, а на сьогодні підтримується спецслужбами Угорщини та країною-агресором Російською Федерацією.

Наразі на головних вулицях м. Ужгорода, Мукачева та інших міст області вільно розміщено великі банери із повідомленням про дату, час, місце та тематику проведення вищезазначеного «диспуту» і жодних дій із боку Закарпатської обласної державної адміністрації, Прокуратури Закарпатської області, Управління Служби безпеки України в Закарпатській області та Головного управління Національної поліції України в Закарпатській області щодо протидії антиукраїнським і антидержавним діям сепаратистів не вжито. І все це відбувається в той час, коли українська нація, Українська Держава та Українське військо ведуть визвольну війну з московсько-путінськими окупантами і терористами на сході України, війну, яка в 2014 році теж була породжена країною-агресором Російською Федерацією проти України під різноплановими закликами сепаратистського характеру.

Зважаючи на викладене, вимагаємо:

  1. Ужити передбачені законодавством України заходи щодо протидії та локалізації антиукраїнських і антидержавних сепаратистських сил на Закарпатті.
  2. У встановленому законодавством України порядку не допустити проведення в м. Ужгороді 19 лютого 2018 року антиукраїнського й антидержавного сепаратистського заходу «Першого міжнародного диспуту з актуальних проблем розвитку русинської культури, корінного населення України».
  3. Активізувати передбачені законодавством України дієві заходи щодо протидії, локалізації та недопущення у майбутньому інших антиукраїнських і антидержавних сепаратистських заходів на території Закарпатської області.

P.S.: Копія цього звернення надсилається керівництву держави та правоохоронних органів України.

 

13 лютого 2018 р.,

м. Ужгород

 Голова Закарпатського обласного

  товариства борців за незалежність України в ХХ столітті

                                                                     Віктор Бедь

   

 Голова Координаційного комітету

Закарпатського обласного національно-патріотичного

об’єднання «Україна Соборна»

                                                                 Орест Дідух

    

Відповідальний секретар Християнсько-народної

                                                                спілки Закарпаття   

Антоніна Вчорашня

    

Голова Закарпатської обласної

громадської організації «Молодь Закарпаття» 

                                                              Олексій Чепурний

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Як історик за фахом, уже аж на схилі своїх літ, нарешті,зрозумів,що наука ”Історія» є профільною і обов’язковою...
В ході підготовки зібрання Святого та Священого Синоду 27-29 листопада 2018 р. Константинопольський Вселенський Патріархат знову п...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS