Закарпатський сепаратист може відсидіти 10 років

280099Як повідомила прес-група УСБУ в Закарпатській області, на Закарпатті слідчі СБУ завершили та направили до суду матеріали справи щодо місцевого мешканця. 

Чоловік ходив на всі можливі мітинги, де й пропагував публічно свої лозунги про "незаконне приєднання Закарпаття до України". Також закарпатець вважав що українці, а також органи влади в Україні, погано ставляться до нацменшин, утискають їх, не дають здійснювати свої законні права. У результаті згаданий сепаратист публічно закликав до від’єднання Закарпаття від України.

Тепер порушнику оголосили підозру за ч.2 ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, поєднане з розпалюванням національної ворожнечі) ККУ. Майно закарпатця суд вже арештував. Залишилося вибрати строк: від 5 до 10 років ув’язнення. 

Нагадаємо, слідчі закарпатської СБУ з початку року виявили і оголосили підозри восьми закарпатцям . До суду добралися вже чотири з них. Один із сепаратистів наразі переховується від правоохоронців .

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Є легенда, як хтось із радянських слідчих спересердя запитав Чорновола: "Ну добре, от уявімо, є ваша незалежна Україна. І ким ви т...
Проведення цьогорічного ЗНО та вступної кампанії буде перенесено на на більш пізні дати.
Режим надзвичайної ситуації введений до 24 квітня, - Кабмін.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS