Двоє іноземців за перевезення нелегалів через Закарпаття отримали іспитові терміни

1459248977 f5207093f4bafcb21c0c017e46b49f6e xlОрганізатори незаконного переправлення осіб через кордон визнали вину в Ужгородському міськрайонному суді За повідомленням прес-служби суду, туди надійшла угода про визнання винуватості громадянином Республіки Афганістан, що фактично проживає в місті Мукачеві, і який організував, керував та сприяв незаконному переправленню через державний кордон трьох громадян Афганістану.

 
Для цього обвинувачений вступив у злочинну змову з уродженцем Республіки Бангладеш. Винайнявши автомобіль-таксі, обвинувачені здійснили приховану доставку нелегальних мігрантів в прикордонну зону (на територію Закарпатської області) зі Львова.
 
Однак завершити злочинний умисел не вдалося: нелегальні мігранти були затримані на ділянці відділу прикордонної служби «Лужанка».
 
Разом з тим громадянин Республіки Бангладеш під час проведення досудового розслідування вдруге взяв участь у незаконному переправленні нелегалів – сімох громадян Сомалі – через державний кордон України. Щоправда, і цього разу – безуспішно, сомалійці були затримані за три кілометри до словацького кордону.
 
Обвинувачені вину в інкримінованому злочині беззастережно визнали, щиро розкаялися та сприяли розкриттю злочину. Прокурор в судовому засіданні просив затвердити й призначити визначену в угоді міру покарання. Тому суд, перевіривши законність укладеної між обвинуваченими та прокурором угоди, призначив покарання у вигляді 5-ти років позбавлення волі, з іспитовим строком – три роки. У разі продовження злочинної діяльності – громадянина Республіки Афганістану та Бангладеш буде ізольовано від суспільства щонайменше на 5 років.
 
Джерело: прес-служба Ужгородського міськрайонного суду

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Нараду в Аммані, яку ініціювала Російська Православна Церква, відвідає щонайбільше четверо патріархів з п’ятнадцяти.
Як пише В. Глагола, "ДВБ та Головне слідче управління прововодять обшуки в Андрія Стрижака (сина екс-голови Конституційного суду У...
Спочатку глава угорського МЗС публікує у соціальній мережі Фейсбук дружнє фото зі своїм українським візаві, а вже потім з трибуни...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS