Закарпаття в п'ятірці областей, де зарплату платять найбільш вчасно

1459243835 gryvni 39Упродовж лютого поточного року загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати  на 79,1 мільйонів, і на 1 березня становила трохи більше, як 2 мілярди гривень. Про це повідомили в Держстатистиці України. 

 
Станом на 1 березня основна частка загальної суми боргу припадала на промисловість (71,3%), транспорт, складське господарство, поштову та кур’єрську діяльність (11,7%). При цьому більше половини боргу утворено в Луганській (24,7%), Донецькій (19,4%) та Харківській (9,4%) областях. 
Найменше боргують зарплату в Чернівецькій області. Закарпаття в рейтингу регіонів, де зарплату виплачують вчасно – на 5 місці з показником у 7,9 мільйонів гривень боргу. 
 
Заборгованість працівникам економічно активних підприємств зменшилася у лютому на на 90,5 мільйонів і на 1 березня становила майже 1,4 мільярди гривень. 
 
Джерело: 7dniv

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Нараду в Аммані, яку ініціювала Російська Православна Церква, відвідає щонайбільше четверо патріархів з п’ятнадцяти.
Як пише В. Глагола, "ДВБ та Головне слідче управління прововодять обшуки в Андрія Стрижака (сина екс-голови Конституційного суду У...
Спочатку глава угорського МЗС публікує у соціальній мережі Фейсбук дружнє фото зі своїм українським візаві, а вже потім з трибуни...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS