Закарпаття в п'ятірці областей, де зарплату платять найбільш вчасно

1459243835 gryvni 39Упродовж лютого поточного року загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати  на 79,1 мільйонів, і на 1 березня становила трохи більше, як 2 мілярди гривень. Про це повідомили в Держстатистиці України. 

 
Станом на 1 березня основна частка загальної суми боргу припадала на промисловість (71,3%), транспорт, складське господарство, поштову та кур’єрську діяльність (11,7%). При цьому більше половини боргу утворено в Луганській (24,7%), Донецькій (19,4%) та Харківській (9,4%) областях. 
Найменше боргують зарплату в Чернівецькій області. Закарпаття в рейтингу регіонів, де зарплату виплачують вчасно – на 5 місці з показником у 7,9 мільйонів гривень боргу. 
 
Заборгованість працівникам економічно активних підприємств зменшилася у лютому на на 90,5 мільйонів і на 1 березня становила майже 1,4 мільярди гривень. 
 
Джерело: 7dniv

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Суддя Ужгородського міськрайонного суду Василь Бедьо ухвалив рішення про стягнення з Ужгородської міської ради 301 тис. грн. на ко...
Дмитро Лиховій.журналіст, головний редактор “Новинарні“ Кілька висновків із пресмарафону Зеленського, постфактум.
В Україні довідковий курс долара 15 жовтня становитиме 24,53 грн/$. Таким, чином, за довгі вихідні валюта збільшиться в ціні прибл...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS