В Нижніх Воротах добудують "Екоцентр", де зможуть приймати дітей з Донбасу

1454570937 9510caf0 c589 4515 ad46 cb840fd65e39У Нижніх Воротах Воловецького району дитячий «Екоцентр» добудують за кошти обласного бюджету. Про це в ході поїздки на Воловеччину сказав голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

 
Посадовець оглянув ряд соціальних установ, навчальних закладів та найбільші підприємства району. Серед них – Територіальний центр соціального обслуговування, школу-інтернат та «Екологічний центр» у Нижніх Воротах, дитячий садок у Верхніх Воротах, колишнє професійно-технічне училище, ТОВ «Полімер-техніка» та ряд об’єктів, відремонтованих на кошти Державного фонду регіонального розвитку, у Воловці. За наслідками поїздки готується ряд рішень, які допоможуть завершити будівництво або відновити роботу кількох установ.
 
– У Нижніх Воротах є практично готовий позашкільний навчальний заклад «Екоцентр», який перебуває на балансі області, – каже Г.Москаль. – Його мали завершити ще в кінці 2013 року, однак через різку зміну влади та подальші події на Сході роботи заморозили.
 
В «Екоцентр» завезли меблі, нове обладнання, ремонт майже завершений, залишилося під’єднати комунікації. Якщо ми це не зробимо найближчим часом, установа почне руйнуватися, тому я запропоную обласній раді виділити необхідні кошти для завершення робіт. Не сумніваюся, що депкорпус мене підтримає, і ще до кінця року ми отримаємо чудовий об’єкт, де зможуть відпочивати діти не тільки із Закарпаття, а й з усієї України, в тому числі з Донбасу.
 
Трохи інша ситуація з колишнім професійно-технічним училищем у Воловці. Колись цей навчальний заклад вважався престижним, тут готували фахівців-електронників  для військово-промислового комплексу. Останні роки ПТУ не працює, а його корпуси потроху розвалюються.
 
Будемо передавати приміщення від Міносвіти на баланс району (я особисто займуся цим під час відрядження до Києва). Після цього пошукаємо інвестора, наприклад, підприємців з Німеччини, які мають виробництво в районі.
 
Джерело: прес-служба Закарпатської ОДА

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Президент США Дональд Трамп розгляне можливість оприлюднення стенограми телефонної розмови від 25 липня, якої, за повідомленнями З...
На зустрічі фракції "СН" навіть хтось вигукнув у бік президії "перестаньте робити з нас стадо баранів", – цитує УП слова маж...
Довгоочікувана зустріч президентів України і США Володимира Зеленського та Дональда Трампа відбудеться 25 вересня в Нью-Йорку в ра...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS