В Нижніх Воротах добудують "Екоцентр", де зможуть приймати дітей з Донбасу

1454570937 9510caf0 c589 4515 ad46 cb840fd65e39У Нижніх Воротах Воловецького району дитячий «Екоцентр» добудують за кошти обласного бюджету. Про це в ході поїздки на Воловеччину сказав голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

 
Посадовець оглянув ряд соціальних установ, навчальних закладів та найбільші підприємства району. Серед них – Територіальний центр соціального обслуговування, школу-інтернат та «Екологічний центр» у Нижніх Воротах, дитячий садок у Верхніх Воротах, колишнє професійно-технічне училище, ТОВ «Полімер-техніка» та ряд об’єктів, відремонтованих на кошти Державного фонду регіонального розвитку, у Воловці. За наслідками поїздки готується ряд рішень, які допоможуть завершити будівництво або відновити роботу кількох установ.
 
– У Нижніх Воротах є практично готовий позашкільний навчальний заклад «Екоцентр», який перебуває на балансі області, – каже Г.Москаль. – Його мали завершити ще в кінці 2013 року, однак через різку зміну влади та подальші події на Сході роботи заморозили.
 
В «Екоцентр» завезли меблі, нове обладнання, ремонт майже завершений, залишилося під’єднати комунікації. Якщо ми це не зробимо найближчим часом, установа почне руйнуватися, тому я запропоную обласній раді виділити необхідні кошти для завершення робіт. Не сумніваюся, що депкорпус мене підтримає, і ще до кінця року ми отримаємо чудовий об’єкт, де зможуть відпочивати діти не тільки із Закарпаття, а й з усієї України, в тому числі з Донбасу.
 
Трохи інша ситуація з колишнім професійно-технічним училищем у Воловці. Колись цей навчальний заклад вважався престижним, тут готували фахівців-електронників  для військово-промислового комплексу. Останні роки ПТУ не працює, а його корпуси потроху розвалюються.
 
Будемо передавати приміщення від Міносвіти на баланс району (я особисто займуся цим під час відрядження до Києва). Після цього пошукаємо інвестора, наприклад, підприємців з Німеччини, які мають виробництво в районі.
 
Джерело: прес-служба Закарпатської ОДА

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/components/com_content/models/articles.php on line 497

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/helper.php on line 359

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/tmpl/default.php on line 51
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS