У Перечинський інтернат "викликали" поліцейських

20151218163210Яким тут відведена роль Миколайчиків. Вихованці Перечинської школи-інтернатузустрічали гостей-правоохоронців з  радістю, як давніх знайомих. Адже поліцейські у них часті гості. І не лише на свята, але й у будні. 

 

Поліцейські напередодні Дня Святого Миколая завітали до Перечинської школи-інтернату, аби привітати  дітей зі святом та подарувати їм подарунки від Миколая. А старшокласників застерегли від необдуманих вчинків, зокрема нагадали їм про небезпеку піротехніки.

 

- Таке спілкування з правоохоронцями дає можливість дітям бути більш відвертими, розкутими. Вони розповідають про свої плани, переживання. Тобто між поліцейським і підлітком відбувається діалог, який сприяє довірливішим стосункам і позитивно впливає на виховання дітей, - коментує директор закладу Василь Коба.

 

Поліцейські, дізнавшись про проблеми дитячого середовища, надають професійну і кваліфіковану пораду та допомогу.

 

Основним акцентом розмови була й тема піротехніки та безпечного поводження з нею. Капітан поліції Михайло Попович розповів школярам про правильне використання салютів, феєрверків та петард. Адже невдовзі Новий рік, і діти цимзабавлятимуться. Правоохоронець розповів, як хлопець з Іршавського районузабавлявся вдома біля кухонної плити піротехнікою. Петарда зайнялася і вибухнула просто в руках підлітка. Вибухом дитині відірвало пальці...

 

Правоохоронець нагадав старшокласникам про заборону запуску піротехніки в закритих приміщеннях, на балконах, поблизу житлових та господарських будівель. Зберігати ж її слід подалі від обігрівальних пристроїв та сирих приміщень.

 

А найменші учні інтернату отримали від гостей подарунк: солодощі, фрукти, розмальовки, пазли тощо.

- Діти були дуже задоволені і в піднесеному настрої. Упродовж зустрічі панувала невимушена атмосфера та відчуття свята, - каже начальник Перечинського відділення поліції  Анатолій Шкирта. - Саме щасливі оченята дітей стають мотивацією для проведення таких акцій і в подальшому.

 

Джерело: Про Захід

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Сьогодні, 8 березня 2020 року, Церква відзначає Торжество Православ’я, радіючи перемозі над єресями, зокрема єрессю іконобор...
Без діл та дій - віра Ваша мертва, а життя пустопорожнє та даремне...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS