"Закарпатгаз" стягнув із боржників понад 1,3 мільйона гривень

1448008216 29183За деcять місяців поточного року фахівці юридичного департаменту ПАТ «Закарпатгаз» скерували до Господарського суду Закарпатської області 346 позовів до споживачів-боржників на суму майже 4,2 мільйона гривень.

 
Наразі боржники відшкодували товариству 1 мільйон 305 тисяч гривень заподіяних збитків. Серед споживачів-бюджетників, відзначили в «Закарпатгаз», є такі, що умисно зловживають, і, маючи кошти, свідомо не платять за спожитий природний газ по півроку-рік, накопичуючи солідні борги. 
 
Така історія боргу за природний газ для опалення адмінприміщення однієї з сільрад Ужгородського району. У лютому сторони уклали договір про постачання природного газу за регульованим тарифом. За його умовами ПАТ «Закарпатгаз» постачає споживачу природний газ у визначених обсягах та порядку, а споживач справно сплачує постачальнику вартість газу та наданих послуг у визначених договором розмірах і в чітко обумовлені терміни.
Ні з першим, ні з другим з причин, які у кожного боржника свої – не склалося. Тож на 1 жовтня сума боргу сільради сягнула майже 60 тисяч гривень. Це й змусило «Закарпатгаз» звернутися з позовом до Господарського суду Закарпатської області про його стягнення у примусовому порядку.
 
–  Боргуєте – не тягніть сірка за хвіст, – переконує тих, хто наразі ставиться до заборгованостей легковажно, начальник юридичного департаменту ПАТ «Закарпатгаз» Йосип Пшевлоцький. Зволікати з відшкодуванням боргу – собі дорожче. Адже, окрім повернення власне суми заборгованості за спожитий газ, суд вирішив стягнути з сільради відповідно до укладеного договору та Цивільного Кодексу України майже 880 гривень відсотків річних, 8 тисяч гривень втрат від інфляції, понад 17 тисяч гривень пені за порушення термінів платежів та майже 1300 гривень відшкодування сплаченого товариством судового збору.
 
Джерело: ПАТ «Закарпатгаз»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

За дослідженнями, проведеними на замовлення ГО “Детектор медіа”, третина молодих українців не знає, як почалась війна...
Учора, 30 травня, провели засідання 41-ї сесії Берегівської міської ради VII скликання.
У суботу, 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей народний депутат Роберт Горват зустрівся із чотирма закарпатськими школярками...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS