"Закарпатгаз" стягнув із боржників понад 1,3 мільйона гривень

1448008216 29183За деcять місяців поточного року фахівці юридичного департаменту ПАТ «Закарпатгаз» скерували до Господарського суду Закарпатської області 346 позовів до споживачів-боржників на суму майже 4,2 мільйона гривень.

 
Наразі боржники відшкодували товариству 1 мільйон 305 тисяч гривень заподіяних збитків. Серед споживачів-бюджетників, відзначили в «Закарпатгаз», є такі, що умисно зловживають, і, маючи кошти, свідомо не платять за спожитий природний газ по півроку-рік, накопичуючи солідні борги. 
 
Така історія боргу за природний газ для опалення адмінприміщення однієї з сільрад Ужгородського району. У лютому сторони уклали договір про постачання природного газу за регульованим тарифом. За його умовами ПАТ «Закарпатгаз» постачає споживачу природний газ у визначених обсягах та порядку, а споживач справно сплачує постачальнику вартість газу та наданих послуг у визначених договором розмірах і в чітко обумовлені терміни.
Ні з першим, ні з другим з причин, які у кожного боржника свої – не склалося. Тож на 1 жовтня сума боргу сільради сягнула майже 60 тисяч гривень. Це й змусило «Закарпатгаз» звернутися з позовом до Господарського суду Закарпатської області про його стягнення у примусовому порядку.
 
–  Боргуєте – не тягніть сірка за хвіст, – переконує тих, хто наразі ставиться до заборгованостей легковажно, начальник юридичного департаменту ПАТ «Закарпатгаз» Йосип Пшевлоцький. Зволікати з відшкодуванням боргу – собі дорожче. Адже, окрім повернення власне суми заборгованості за спожитий газ, суд вирішив стягнути з сільради відповідно до укладеного договору та Цивільного Кодексу України майже 880 гривень відсотків річних, 8 тисяч гривень втрат від інфляції, понад 17 тисяч гривень пені за порушення термінів платежів та майже 1300 гривень відшкодування сплаченого товариством судового збору.
 
Джерело: ПАТ «Закарпатгаз»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Чиновницький апарат надто роздутий, а ціла армія держслужбовців приходить на роботу просто, щоб попити каву та поставити автограф...
Президент Володимир Зеленський звільнив Олександра Куця з посади голови Донецької обласної державної адміністрації.
Кандидат у народні депутати від партії Петра Порошенка "Європейська Солідарність", Герой України, командувач десантно-штурмових ві...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS