Монумент загиблим у ході АТО героям з’явиться у столиці Закарпаття

0 2684 Геннадій Москаль відкликаний із відпустки на один день, щоб підписати ряд важливих розпоряджень і зустрітися із закордонними делегаціями для переговорів про економічну та культурну співпрацю.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Одним із підписаних сьогодні документів стало розпорядження голови ОДА «Про вшанування пам’яті осіб, які віддали життя за Україну». Згідно з яким в Ужгороді буде встановлено пам’ятник загиблим у ході антитерористичної операції героям. Найближчими днями управління культури облдержадміністрації створить відповідну комісію, яка оголосить конкурс на спорудження пам’ятника (меморіального комплексу). Попереднє місце встановлення пам’ятника – Пагорб Слави.

 

Нагадаємо, що за період перебування Г.Москаля на Закарпатті з його ініціативи та безпосереднього сприяння було встановлено пам’ятник загиблим працівникам органів внутрішніх справ на Православній набережній в Ужгороді, пам’ятник закарпатським добровольцям, полеглим у 2-й світовій війні (напроти готелю «Закарпаття» в Ужгороді), пам’ятник письменнику Івану Ольбрахту (с.Колочава Міжгірського району), пам’ятник Василю Гренджі-Донському в Міжгірʼї, пам’ятник Августину Волошину в Ужгороді на набережній Незалежності в Ужгороді. Крім того, Г Москаль домігся присвоєння А.Волошину звання Героя України.

 

Джерело: Uzhgorod net

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

14 жовтня Україна відзначає Покрову Пресвятої Богородиці – як релігійне і національне свято.
Чиновницький апарат надто роздутий, а ціла армія держслужбовців приходить на роботу просто, щоб попити каву та поставити автограф...
Суддя Ужгородського міськрайонного суду Василь Бедьо ухвалив рішення про стягнення з Ужгородської міської ради 301 тис. грн. на ко...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS