40 сімей прикордонників отримали обіцяне житло в Чопі

1445332176 38415 1uСьогодні на Закарпатті Голова Державної прикордонної служби України генерал-полковник Віктор Назаренко вручив ключі від квартир 40 прикордонникам Чопського загону Західного регіонального управління. Ордери на квартири отримали, зокрема, 7 учасників антитерористичної операції.

 
Участь в урочистих заходах з нагоди вручення ключів від квартир  також взяли Голова Закарпатської обласної адміністрації Геннадій Москаль, начальник Західного регіонального управління Держприкордонслужби України Володимир Єгоров, представники місцевих органів влади, члени сімей прикордонників та ветерани.  
 
 
Цього року держбюджетом на будівництво житла Держприкордонслужбі передбачені кошти в обсязі 60 мільйонів гривень, за які здійснюється будівництво та реконструкція 15 житлових об'єктів.
 
«Підвищення соціальних гарантій персоналу є одним з пріоритетних завдань на шляху реформування нашої служби. І сьогодні мені надзвичайно приємно вручити ключі від нових квартир прикордонникам Західного регіонального управління, серед яких також учасники АТО та ветерани служби», – зазначив під час виступу керівник прикордонного відомства Віктор Назаренко.
 
40-квартирна секція є третьою і остатньої чергою будівництва 75-квартирного житлового будинку в Чопі. Цей будинок відповідає усім сучасним критеріям і стандартам. Квартири обладнані індивідуальною мережею опалення, гарячим та холодним водопостачанням, газовими побутовими плитами, необхідним сантехнічним обладнанням та електропостачанням.
 
Загальна вартість будівництва останньої черги з 40 квартир склала 12,5 мільйонів гривень. Варто зауважити, що вартість 1 кв. м загальної площі є меншою ніж опосередкована ціна житла по Закарпатській області.
 
Джерело: 7 Днів

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Чиновницький апарат надто роздутий, а ціла армія держслужбовців приходить на роботу просто, щоб попити каву та поставити автограф...
Президент Володимир Зеленський звільнив Олександра Куця з посади голови Донецької обласної державної адміністрації.
Кандидат у народні депутати від партії Петра Порошенка "Європейська Солідарність", Герой України, командувач десантно-штурмових ві...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS