Вибори на Закарпатті можуть не відбутися – всі надруковані бюлетені не дійсні, збитки – мільйон!

1445330982 82229За кілька днів до виборів Закарпаття знову опинилося в центрі скандалу: всі бюлетені, видрукувані для голосування в області, недійсні.

 
ОВК, яку очолює представник владної президентської партії «Солідарність – Блок Петра Порошенка» Микола Сличко, затвердила для друку бюлетені з неправильною назвою партії «Самопоміч». До закарпатських бюлетенів внесли партію «Самопоміч», а це назва іншої політичної структури, треба було внести «Об’єднана Самопоміч».
 
 
Як прокоментували 7dniv.info в Закарпатській ОВК, 900 тисяч бюлетенів будуть передруковані. Оскільки один бюлетень коштує 99 коп., то збитки оцінюються на рівні мільйона гривень.
 
Заяву подали в ЦВК на виділення додаткових коштів через «форс мажорну» ситуацію.
В ОВК запевняють, що ні про який зрив виборів мова не йде, закарпатські спеціалісти вже вирішують це питання у Києві і в п’ятницю, 23 жовтня нові бюлетені повинні прибути в нашу область.
 
Чи понесе хтось відповідальність за таку ситуацію, наразі не відомо. Більш ніж очевидно, що це не просто фатальний збіг обставин – владна «Солідарність» на Закарпатті не набирає таких результатів, як було обіцяно і кампанія «тріщить по швах», тому йдуть на безпрецедентні кроки.
 
Джерело: 7 Днів

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

14 жовтня Україна відзначає Покрову Пресвятої Богородиці – як релігійне і національне свято.
Чиновницький апарат надто роздутий, а ціла армія держслужбовців приходить на роботу просто, щоб попити каву та поставити автограф...
Суддя Ужгородського міськрайонного суду Василь Бедьо ухвалив рішення про стягнення з Ужгородської міської ради 301 тис. грн. на ко...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS