Закарпатець, за купу "зелених", обіцяв дістати мобілізованому юнаку "білий квиток"

30Судитимуть закарпатця, який за 2000 дол США пообіцяв сприяти у видачі військового квитка щодо непридатності для строкової військової служби.

 

Слідчим відділом прокуратури Закарпатської області завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2  ст. 369-2 КК України  (зловживання впливом), пише Відділ організації прийому громадян, розгляду звернень, запитів та зв’язків з громадськістю прокуратури Закарпатської області.

 

Досудовим розслідуванням встановлено, що в період з травня по серпень 2015 року, закарпатець отримав від призовника в загальному 2000 дол США.

 
За вказану суму він обіцяв вплинути на службових осіб Ужгородського ОМВК при прийнятті ними рішення, щодо непридатності юнака до військової строкової  служби та відповідно видачі військового квитка.
 
Джерело: Karpat news

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Під час зустрічі сторони обговорили програму підтримки Фондом порядку денного реформ в Україні.
Верховна Рада обрала народного депутата від фракції "Слуга народу" Микиту Потураєва головою постійної української делегації в Парл...
Мешканці Закарпаття, гості, туристи, а також водії, які транзитом перетинають наш край, часто скаржаться на якість дорожнього покр...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS