Над закарпатськими горами кружляли безпілотники

26Це перемогу святкували закарпатські “ікарівці”

 

Вже вдруге стадіон “Авангард” у Міжгір’ї стає ареною чемпіонату України з авіамодельного спорту серед учнівської молоді та змагань етапу кубка світу з-поміж дорослих, пише ГК. Цього разу участь у молодіжній першості з екзотичного виду спорту взяли команди Закарпатської, Волинської, Київської, Хмельницької, Черкаської, Херсонської та Тернопільської областей. У класі F-2-Д (калійний тип двигуна) переможцем став Маді Річі з Виноградова, до речі, минулорічний чемпіон світу серед юніорів, друге місце посів киянин Євгеній Клименко, третє – Ростислав Пісковський з Черкащини. У другому виді – Ф-2-І (дизельний тип двигуна) потішив успіхом господар змагань Євгеній Когутич, який випередив Дмитра Міленіна з Київщини та Юрія Чепенюка з Волині.

 

У загальнокомандній боротьбі за сумою результатів перемогу святкували закарпатські “ікарівці”, срібні нагороди здобули кияни, а бронзові – черкасці. Гостра конкуренція за пальму першості проходила і у міжнародному турнірі, в якому силою майстерності мірялися угорці, литовці, болгари, білоруси, молдавани та наші співвітчизники-спорстмени. Найсильнішим виявився литовець Гжезна Рімвідас, як і його країна у командному заліку стала переможцем, зумівши випередити Україну. За проведення престижного рангу змагань у закарпатській глибинці обов’язково слід відзначити організаційні зусилля батька і сина – Олександра та Віталія Дорошенків, які заснували у Міжгір’ї кільканадцять років тому авіамодельний клуб “Ікар” і є тренерами верховинської молоді.

 

Джерело: Karpat news

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Є легенда, як хтось із радянських слідчих спересердя запитав Чорновола: "Ну добре, от уявімо, є ваша незалежна Україна. І ким ви т...
Першими стратегію масового експрес-тестування застосували в Китаї та Південній Кореї.
Режим надзвичайної ситуації введений до 24 квітня, - Кабмін.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS