Ректор КаУ імені Августина Волошина провів зустріч із випускниками-магістрами, головними лікарями ряду закладів охорони здоров’я, які підвищили свій освітній рівень з управління та адміністрування

 DSC007117 червня 2020 року, в ході проведення випускних іспитів в Карпатському університеті імені Августина волошина в м. Ужгороді, ректор професор єпископ Віктор Бедь, у своїй резиденції в м. Ужгороді, провів зустріч з групою керівників ряду закладів охорони здоров’я, які успішно пройшли навчання в магістратурі університету за галуззю знань «управління та адміністрування», спеціальністю «фінанси, банківська справа та страхування» та приступили до складання випускних іспитів. Навчання в магістратурі університету проводилося в порядку підвищення професійно-освітнього рівня керівних кадрів закладів охорони здоров’я, визначеного та впровадженого відповідними нормативними актами Міністерства охорони здоров’я України.

Участь у зустріч зокрема прийняли випускники-магістранти Василь Кручаниця, директор Закарпатського обласного центру психічного здоров’я та медицини залежностей, Любомир Малофій, директор Івано-Франківського обласного фтизіопульмонологічного центру, Сергій Пушкаренко, головний лікар Закарпатського обласного клінічного шкіро-венерологічного диспансеру та Ігор Рошко, директор Ужгородської міської дитячої клінічної лікарні.

В ході зустрічі, яка проходила в дружній, доброзичливій та пізнавальній формі, сторони обговорили актуальні питання розвитку системи управління в закладах охорони здоров’я, висловили свої міркування та пропозиції щодо удосконалення навчальних програм за галуззю знань «управління та адміністрування», а також обговорили можливі напрямки подальшої співпраці між відповідними закладами охорони здоров’я та університетом.

Пресслужба КаУ імені Августина Волошина.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

За рік президентства Володимира Зеленського рівень добробуту знизився у 37% українських сімей.
Контррозвідники СБУ заявляють, що припинили діяльність групи громадян у Закарпатській області, дії яких містять ознаки посягання н...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS