Студентів Ужгородського гуманітарно-економічного фахового коледжу КаУ ознайомили з новаціями та графіком проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році

10411302202011 лютого 2020 року, в малому актовому залі Ужгородського гуманітарно-економічного фахового коледжу Карпатського університету імені Августина Волошина, відбулася робоча зустріч студентів ІІ – ІІІ курсів коледжу з професором Іриною Богаш, проректором з навчальної роботи, деканом гуманітарно-економічного факультету та Юрієм Русином, заступником декана, завідувачем відділу студентського контингенту , які ознайомили присутніх із наказом Міністерства освіти і науки України від 11 травня 2019 року № 635 та з календарним планом підготовки та проведення ЗНО 2020 року.

Відповідно до даного наказу студенти які здобувають в процесі навчання в коледжах (на базі 9-ти класів) і повну середню освіту, мають право, поряд із учнями старших класів загальноосвітніх шкіл, зареєструватися для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, щонайбільше з чотирьох навчальних предметів.

Акцентовано увагу на тому, що результати зовнішнього незалежного оцінювання із трьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації (за шкалою 1–12 балів) за освітній рівень повної загальної середньої освіти студентам, які в 2020 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти з одночасним здобуття освітнього ступеня молодшого спеціаліста в коледжах:

  • українська мова і література (частина з української мови) (обов’язково);
  • математика або історія України (період ХХ — початок ХХІ століття) (на вибір студента);
  • один з предметів із запропонованого переліку (на вибір студента): історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Студентам, які виберуть для проходження державної підсумкової атестації іноземну мову, результат ЗНО буде зараховано як результат з ДПА (за шкалою 1–12 балів), залежно від рівня, на якому вони цю мову вивчали.

Реєстрація для участі в ЗНО 2020 року триває з 03 лютого до 24 березня. Комплекти реєстраційних документів студентів для проходження ДПА у формі ЗНО керівники закладів освіти можуть надсилати до 17 березня 2020 року.

Для реєстрації необхідні наступні документи:

  • копія паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові).

дві однакові фотокартки для документів розміром 3х4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку;

  • реєстраційна картка, яку можна сформувати самостійно, скориставшись спеціальним сервісом «Зареєструватися», розміщеним на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти, або звернутися за допомогою до особи, відповідальної за реєстрацію.

Переглянути наказ МОН.

Пресслужба КаУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Уряд посилить контроль за дотриманням карантинних обмежень. Про це 25 червня 2020 року, відкриваючи позачергове засідання Уряду,...
За рік президентства Володимира Зеленського рівень добробуту знизився у 37% українських сімей.
В Україні за рекомендацією МВФ уже у жовтні 2020 року можуть ввести величезні штрафи за борги з комуналки.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS