Сьогодні в Ужгороді суд оголосить вирок директору Департаменту міського господарства Бабидоричу

151509092019Сьогодні в Ужгороді суд оголосить вирок директору Департаменту міського господарства Бабидоричу за ненадання інформації щодо комунального майна.

В понеділок, 9 вересня 2019 року о 9:00,.суддя Ужгородського міськрайсуду Андрій Іванов оголосить вирок в кримінальній справі по обвинуваченню скандального директора Департаменту міського господарства Ужгородської міськради Володимира Бабидорича за перешкоджання депутатській діяльності міського депутата Віктора Щадея.

Згідно інкрімінованого місцевою прокуратурою обвинувачення за ч.1 ст. 351 Кримінального кодексу України високопосадовцю Ужгородської міської ради Володимиру Бабидоричу за ненадану депутату інформацію щодо комунального майна – загрожує покарання від штрафу до обмеження волі до 3 років.

Джерело: zak-insider.com

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Нараду в Аммані, яку ініціювала Російська Православна Церква, відвідає щонайбільше четверо патріархів з п’ятнадцяти.
Як пише В. Глагола, "ДВБ та Головне слідче управління прововодять обшуки в Андрія Стрижака (сина екс-голови Конституційного суду У...
Спочатку глава угорського МЗС публікує у соціальній мережі Фейсбук дружнє фото зі своїм українським візаві, а вже потім з трибуни...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS