В облдержадміністрації обговорили питання оздоровлення та реабілітації учасників АТО

214507082019Під головуванням директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайла Петрішки 6 серпня відбулася селекторна нарада з керівникам структурних підрозділів з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій і міськвиконкомів.

Учасники розглянули питання забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників АТО, проведення психологічної реабілітації бійців, їхню соціальну та професійну адаптацію, забезпечення окремих категорій населення України технічними та іншими засобами реабілітації, реабілітацію дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу.

За підсумками селекторної наради керівникам структурних підрозділів з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій і міськвиконкомів дані відповідні доручення щодо забезпечення у 2019 році своєчасного, ефективного та цільового використання бюджетних коштів.

Джерело: zak-insider.com

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Вища рада правосуддя (ВРП) не дала дозвіл Генеральній прокуратурі на заочний арешт відновленого на посаді голови Вищого господарсь...
В Україні встановили максимальний розмір абонентської плати за комуналку. Відповідне рішення Кабмін ухвалив 21 серпня. Суму прив'я...
Філіал “Укрзалізниці” “Центр забезпечення виробництва” 22 серпня уклав чотири угоди на постачання дизельно...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS