У мережі оприлюднили зізнання мукачівських ромів, які можуть поставити під загрозу перемогу Балоги (ВІДЕО)

113907082019Ще 21 липня українці голосували за нових народних депутатів.

І хоч з того дня пройшло вже кілька тижнів, пристрасті навколо виборів не вщухають досі. Зокрема, на окузі №69 з центром у Мукачеві.

Нагадаємо, тут запекла боротьба точилася між Едгаром Токарем від “Слуги народу” та Віктором Балогою від “Єдиного центру”. Останній здобув перемогу, випередивши свого конкурента на кілька сотень голосів. Це викликало обурення і підозри у частини виборців.

А сам Едгар Токар звинуватив Віктора Балогу у нечесній перемозі. Зокрема, йшлося про підкуп виборців у ромському поселенні та в Мукачівській ЦРЛ.

Автивіст Олександр Пересоляк оприлюднив кілька відео, які можуть поставити під загрозу перемогу лідера “Єдиного центру”. У цих відео роми зізнаються, що їм казали, за кого потрібно голосувати – за Балогу. Але грошей за це не дали.

“Бирів прийшов і казав, за кого треба голосувати. Ми читати не знаємо, лиш казали, де треба поставити галочку. Но не платили. І 10 копійок не дали”, – розповідають місцеві роми. Більше – у відео PMG.ua.

 

 

Джерело: zak-insider.com

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/components/com_content/models/articles.php on line 497

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/helper.php on line 359

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/tmpl/default.php on line 51
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS