У Відні виявлено елітну нерухомість брата Ужгородського міського голови Андріїва

3 3 e1563172221458Бізнес та житлова нерухомість Андрія Андріїва у Відні. Кошти, які брати Андріїви заробляють на бюджеті Ужгорода нелегально вивозяться до Австрії де вкладаються у економіку цієї країни.
На розі вулиць австрійської столиці Franz–Josefs–Kai та Zelinkagasse Андріїви придбали ресторан Manzoni Burger&Steak. Вартість – понад мільйон євро. Оформлений він на дочку Андрія Тетяну та зятя Ярослава Лакусту.
За адресою за Arminenstrasse16, Wien 1220 Родина Андріїва придбала сучасний будинок. наразі в ньому здійснюються оздоблювальні роботи. Вартість такої споруди в цій частині Відня понад 700 тисяч євро.. Очевидно, що це тільки невелика частина того, що в реаліях належить цій родині.
Правоохоронні органи України вперто не хочуть бачити криміналу братів Андріївих.
Голова постійної комісії Закарпатської облради з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій Андрій Андріїв  є рідним братом Ужгородського міського голови Богдана Андріїва.
Обоє балотуються до Верховної Ради Україна на позачергових парламентських виборах. богдан – 7 номер у списку Оппоблоку, Андрій мажоритарником по ВО №68.
Джерело: ТРИБУНА

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Під час зустрічі сторони обговорили програму підтримки Фондом порядку денного реформ в Україні.
Верховна Рада обрала народного депутата від фракції "Слуга народу" Микиту Потураєва головою постійної української делегації в Парл...
Мешканці Закарпаття, гості, туристи, а також водії, які транзитом перетинають наш край, часто скаржаться на якість дорожнього покр...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS