Учасники бойових дій Ужгорода, Ужгородщини та Чопа закликають правоохоронців зупинити підкуп виборців кланом Андріївих (документ)

3 1hbnjgvЗаява учасників бойових на сході України щодо протидії масовому підкупу громадян на території виборчого округу №68 (Ужгород, Ужгородський район, Чоп).

Ми, ветерани війни з Росією з тривогою спостерігаємо, що на території виборчого округу №68 представниками політсили Оппоблок, яку представляє мер Ужгорода Андріїв Богдан та його брат Андрій, розпочато підготовку до масового підкупу виборців, складаються списки осіб, які готові продати свій голос за 1000 гривень.

Наша позиція з цього приводу тверда і послідовна – не для того ми проливали кров за Україну щоб сепарська наволоч зараз за криваві гроші здійснювала спотворення вибору народу.

Закликаємо правоохоронні органи жорстко і принципово зупинити цей злочин.

Якщо поліція Закарпатської області незможе діяти адекватно загрозам, ми залишаємо за собою право зупинити підкуп, усіма доступними методами.

Асоціація інвалідів АТО в Закарпатській області                Харченко Вячеслав

Спілка учасників бойових дій на

сході України Ужгородщини                                                   Бєлий Сергій

ГО Ветерани війни та учасники бойових

дій міста Чоп                                                                       Кухарський В’ячеслав

UAIato e1562570052442

В Черкасах воїни АТО також виступули проти підкупу виборців і розповсюдили листівку такого змісту.

2 3mm

Джерело: ТРИБУНА

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/iframe<span/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375
Сьогодні в павутині інтернету вже є багато інформативних матеріалів про філолога Ом. Огоновського.
Більшість вітчизняних істориків не визнають цього монарха як такого, що має відношення до української історії. Мовляв, це не наш,...
15 червня – дуже важливий день для українського кінематографу. Рівно 77 років тому народився Іван Миколайчук, якого українці...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS