Toyota, VW та IKEA розглядали Закарпаття для розміщення власних заводів

170620191043За словами Володимира Панова, який в 2001-2004 роках відповідав за залучення в область інвестиції на чолі профільного управління в Закарпатській ОДА, разом з колегами він провів низку зустрічей з представниками кожного з світових гігантів і ті всерйоз розглядали Закарпаття для будівництва власних заводів.

Про це Володимир Панов розповів у коментарі виданню Varosh, яке підготувало матеріал про те, як на світові корпорації інвестували у виробництво на Закарпатті.

Можливістю розмістити своє виробництво в нашому регіоні цікавилися відомі виробники техніки Philips та Bosch. Також були перемовини з Toyota та Volkswagen, які зрештою вирішили інвестувати у власні заводи в Росії.

Найближче до рішення відкрити власний завод на Закарпатті була шведська корпорація IKEA.

– Зі шведами ми провели кілька зустрічей протягом 2003-2004 років, і були вже на тому етапі перемовин, коли дискутували про можливі місця розміщення заводів, – розповів Володимир Панов виданню Varosh. – Логіка та гнучкість IKEA мене тоді неймовірно вразила. Корпорація була готова побудувати відразу 3 заводи на Закарпатті: один – у тому місці, де отримає в довгострокову оренду на близько 20 років лісовий масив, для вирубки та засадження лісу; два інші – у тому місці, де ми скажемо з огляду на наші соціальні особливості, наприклад безробіття чи депресивність району.

На жаль, жоден з цих інвесторів згодом вирішив не інвестувати у власні заводи на Закарпатті, але до прикладу меблі IKEA виробляють у нашому регіоні на підприємстві у Великому Бичкові, а автомобілі концерну VW випускають на підприємстві Єврокар.

Джерело: mukachevo.net

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Чиновницький апарат надто роздутий, а ціла армія держслужбовців приходить на роботу просто, щоб попити каву та поставити автограф...
Президент Володимир Зеленський звільнив Олександра Куця з посади голови Донецької обласної державної адміністрації.
Кандидат у народні депутати від партії Петра Порошенка "Європейська Солідарність", Герой України, командувач десантно-штурмових ві...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS