У Берегівскьму районі створюють антитерористичний батальйон

11.1Це рішення було прийнято під час останньої сесії Берегівської райради.

Про створення територіального батальйону заявив Дмитро Куликовський. Метою батальйону буде боротьба з диверсантами, збройними формуваннями, які скидатимуть державу, а також підтримка порядку і безпеки в районі.

Учасники тербата повинні мати місцеву прописку, їх тренування почнуться восени, а учасники не підуть в армію, тому що будуть служити в рідному місті.

При цьому, назріває конфлікт інтересів, адже заявлені функціональні обов’язки покладаються на армію і поліцію. Поки не відомо, за чий рахунок він буде утримуватись і чи будуть подібні батальйони створюватися в інших регіонах.

Також не зрозуміло, за яким принципом відбуватиметься відбір і чи будуть до його складу входити етнічні угорці, що народилися в Україні, яких за результатом перепису населення 2001 року в районі проживало 76.1% від загального числа місцевих жителів.

Нагадаємо, що під час президії Товариства угорської культури Закарпаття з’ясувалося, що етнічним угорцям не вдалося домовиться з політичними партіями про співпрацю, щоб балотуватися в парламентські вибори. Через це вони братимуть участь тільки по мажоритарних округах.

 

Джерело:zk.oblast.online

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Наша держава поінформувала ОБСЄ про воєнний потенціал, нагромаджуваний Росією проти України.
Міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу заявив, що Туреччина не визнає незаконну анексію Криму Російською Федерацією.
Якщо президент РФ Володимир Путін вдасться до військової ескалації проти України з півдня, то проти Росії буде введено найва...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS