У Берегівскьму районі створюють антитерористичний батальйон

11.1Це рішення було прийнято під час останньої сесії Берегівської райради.

Про створення територіального батальйону заявив Дмитро Куликовський. Метою батальйону буде боротьба з диверсантами, збройними формуваннями, які скидатимуть державу, а також підтримка порядку і безпеки в районі.

Учасники тербата повинні мати місцеву прописку, їх тренування почнуться восени, а учасники не підуть в армію, тому що будуть служити в рідному місті.

При цьому, назріває конфлікт інтересів, адже заявлені функціональні обов’язки покладаються на армію і поліцію. Поки не відомо, за чий рахунок він буде утримуватись і чи будуть подібні батальйони створюватися в інших регіонах.

Також не зрозуміло, за яким принципом відбуватиметься відбір і чи будуть до його складу входити етнічні угорці, що народилися в Україні, яких за результатом перепису населення 2001 року в районі проживало 76.1% від загального числа місцевих жителів.

Нагадаємо, що під час президії Товариства угорської культури Закарпаття з’ясувалося, що етнічним угорцям не вдалося домовиться з політичними партіями про співпрацю, щоб балотуватися в парламентські вибори. Через це вони братимуть участь тільки по мажоритарних округах.

 

Джерело:zk.oblast.online

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/iframe<span/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375

Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/iframe<span/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375
Об’єднані сили націоналістів, що йдуть на парламентські вибори у списку «Свободи», подолають 5% виборчий бар&rsq...
На думку Андрія Богдана, публічна заява має кваліфікуватися як повідомлення про порушення.
У готелі Rixos у Трускавці, де у суботу чекають на президента Володимира Зеленського, посилені заходи безпеки.
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS