У Берегівскьму районі створюють антитерористичний батальйон

11.1Це рішення було прийнято під час останньої сесії Берегівської райради.

Про створення територіального батальйону заявив Дмитро Куликовський. Метою батальйону буде боротьба з диверсантами, збройними формуваннями, які скидатимуть державу, а також підтримка порядку і безпеки в районі.

Учасники тербата повинні мати місцеву прописку, їх тренування почнуться восени, а учасники не підуть в армію, тому що будуть служити в рідному місті.

При цьому, назріває конфлікт інтересів, адже заявлені функціональні обов’язки покладаються на армію і поліцію. Поки не відомо, за чий рахунок він буде утримуватись і чи будуть подібні батальйони створюватися в інших регіонах.

Також не зрозуміло, за яким принципом відбуватиметься відбір і чи будуть до його складу входити етнічні угорці, що народилися в Україні, яких за результатом перепису населення 2001 року в районі проживало 76.1% від загального числа місцевих жителів.

Нагадаємо, що під час президії Товариства угорської культури Закарпаття з’ясувалося, що етнічним угорцям не вдалося домовиться з політичними партіями про співпрацю, щоб балотуватися в парламентські вибори. Через це вони братимуть участь тільки по мажоритарних округах.

 

Джерело:zk.oblast.online

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Офіцери міліції Протасов, Костенко, Попович і генерал-майор Пукач вивели Гонгадзе, зняли з нього куртку, поклали на землю і зняли...
Вчені давно говорять про користь читання, а щоразу нові і нові дослідження світових професорів це вкотре доводять...
У цьогорічній вступній кампанії залишаються три коригувальні коефіцієнти до сертифікатів ЗНО: сільський, регіональний та галузевий...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS