Закарпатські школярки тріумфували на Міжнародному конкурсі з української мови

1 5cf282840ac33У суботу, 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей народний депутат Роберт Горват зустрівся із чотирма закарпатськими школярками, які перемогли чи стали призерками на Всеукраїнському етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.Антоніна Ястреб, учениця 3 класу Новоселицької ЗОШ I-II ступенів (Перечинський район), Меліса Іванюк, учениця 5 класу Нижньореметівської ЗОШ I-II ступенів (Берегівський район), та Олександра Соломка, учениця 7 класу Лінгвістичної гімназії імені Т. Г. Шевченка Ужгородської міської ради, зайняли на конкурсі перші місця у своїх вікових групах,  Діана Попович з Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів стала другою серед учнів та учениць 9 класів.

Разом із батьками дівчата зустрілися з Робертом Горватом, погуляли центром Ужгорода та за спільним сніданком поговорили про важливість ґрунтовної та якісної освіти, про зміни, які нині відбуваються у цій сфері в Україні, про можливості, які дає для школярів зовнішнє незалежне оцінювання і не тільки. Головний підсумок розмови – якщо вчитися та докладати зусиль, для тебе будуть відкриті всі двері та безліч можливостей попереду.

«Ці дівчатка із різних куточків Закарпаття – від обласного центру до маленького прикордонного села, увійшли до числа школярів, які найкраще у всій Україні знають українську мову. Вони великі молодці!» - зазначив після зустрічі Роберт Горват.

«Дякую батькам за те, що виховують своїх дітей із жагою до знань, інтересом до всього нового та любов’ю до рідного краю. Вважаю, що такі досягнення мають всіляко підтримуватися, а тому з нетерпінням чекаємо на результати ЗНО», - підсумував народний депутат.

Довідково:

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика — конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу. За останні роки кількість учасників конкурсу сягала 5 млн людей з-понад 20 країн світу.

Конкурс щороку стартує 9 листопада з 1999 року, у День української писемності та мови та проходить у чотири етапи за олімпійською системою: шкільний, районний, обласний та загальноукраїнський.

 

Джерело:www.0312.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

14 жовтня Україна відзначає Покрову Пресвятої Богородиці – як релігійне і національне свято.
Чиновницький апарат надто роздутий, а ціла армія держслужбовців приходить на роботу просто, щоб попити каву та поставити автограф...
Суддя Ужгородського міськрайонного суду Василь Бедьо ухвалив рішення про стягнення з Ужгородської міської ради 301 тис. грн. на ко...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS