В Ужгороді на базарах заборонять продавати домашню ковбасу та м'ясо

p 240316 1 slidertop2Таке рішення було прийнято в Ужгородській міській ради через поширення Закарпаттям Африканської чуми свиней.

Вчора в Ужгородській міській ради провели нараду у зв’язку з ускладненням у Закарпатській області епізоотичної ситуації із захворюванням на африканську чуму свиней.

На нараді було вирішено пиьсмово попередити усіх керівників ужгородських ринків про небезпечне захворювання, та зобов’язати їхуть посилити профілактичні заходи.

На Закарпатті є район, де немає жодного смітника. Люди утилізують свої відходи вогнем і водою

1 273У Воловецькому районі Закарпатської області немає жодного перевізника сміття. Про це повідомила координатор зоозахисного напрямку у Національний екологічний центр України Наталія Вишневська.

Закарпатська прокуратура повертає державі землі господарського призначення

1503043564 401c7a5f5dda09a4c046e3cd7ffabde6За ініціативи прокуратури області судом відновлено право держави на землі лісів і витребування з чужого незаконного володіння земельні ділянки лісогосподарського призначення загальною площею 3,6 га вартістю майже 4 млн. грн.

Два дні в Ужгороді робитимуть фото-патріота

230020Всіх-всіх запрошуємо на акцію "Фото Патріота", що пройде 23 та 24 серпня у "Совиному гнізді" (вул. Ракоці, 1).

Закарпатська ДФС: Як звітувати громадським організаціям, які втратили статус неприбутковості

tn 227539 72a818549b501У Головному управлінні ДФС у Закарпатській області роз’яснюють деталі порядку подання податкової звітності організаціями, які виключені з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

На Тячівщині закарпатські поліціянти проведуть спецнавчання

20170816103528Сьогодні, 16 серпня, колона поліцейської спецтехніки виїхала з Ужгорода у напрямку Тячева. Там будуть проведені навчання правоохоронців. Головне управління Національної поліції в Закарпатській області звертається до мешканців та гостей краю з проханням не сприймати рух спецтранспорту і бронетехніки як ознаку надзвичайних ситуацій і зберігати спокій, повідомляє ГУНП у Закарпатській області.

На Закарпатті почали відстріл диких кабанів через африканську чуму

1025438107Так у зв'язку з введенням карантину на території краю і з метою недопущення подальшого поширення інфекції африканської чуми свиней, згідно з рішенням протиепізоотичної комісії, було погоджено сформувати мисливські бригади та розпочати роботу по депопуляції диких кабанів.

Вся правда про відпочинок на Закарпатті: чи справді дорого й неякісно?

p 240232 1 slidertop2Туризм на Закарпатті розвмвається доволі активно, однак - яким він є насправді?

Жителі краю живуть перед та в Карпатах, але для всього світу цей край називають Закарпаття, хтось каже, що сюди не можливо доїхати, але в 10 столиць Європи ближче, а доїхати можна швидше ніж в Київ, кажуть тут поганий сервіс, нудно та дорого...

На берегах закарпатських річок - сміттєві звалища

1502690803 1407060894 landfillГромади не бажають давати дозвіл на зведення заводів по утилізації відходів неподалік їхніх населених пунктів мотивуючи небезпекою для довкілля викидів від переробки сміття. 

Активний відпочинок в Ужгороді: ТОП-10 ідей

598e962d81966 miscareАктивно відпочивати в обласному центрі Закарпаття та околицях – одне задоволення. Незважаючи на пору року, тут завжди є чим зайнятися.

Варіанти активного відпочинку в Ужгороді та околицях:

1. Біг. Найкраще, для пробіжки підійде набережна річки Уж, що розташована між двома парками в центральній частині міста, залежно від фізичної витривалості, ви зможете обрати маршрут відстанню до 10 км.

us1

Популярні новини

За ініціативи прокуратури області судом відновлено право держави на землі лісів і витребування з чужого незаконного володіння земе...
У Воловецькому районі Закарпатської області немає жодного перевізника сміття. Про це повідомила координатор зоозахисного напрямку...
Таке рішення було прийнято в Ужгородській міській ради через поширення Закарпаттям Африканської чуми свиней. Вчора в Ужгородській...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS