"ЗВІДКИ 4% І ДО ЧОГО ТУТ КОНСТИТУЦІЯ?": БЕКЕШКІНА ДОРІКНУЛА ЗЕЛЕНСЬКОМУ ЗА ФЕЙКОВУ СОЦІОЛОГІЮ

95254Згідно з останнім опитуванням групи "Рейтинг", рівень довіри до Верховної Ради становив 12%

 

Звідки взялася цифра у 4% довіри до Верховної Ради та до чого тут Конституція України? Такі запитання виникли в директора фонду "Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва" Ірини Бекешкіної, коли вона побачила заяву Володимира Зеленського на офіційному сайті глави держави.

"Читаю на сайті Президента України: "Головним аргументом для розпуску Верховної Ради є дуже низька довіра громадян України до цієї інституції – 4%. Це оцінка роботи парламенту і найвагоміший аргумент для припинення його повноважень". Я так розумію, що в офіційних документах мають бути точні цифри. То в мене питання: звідки взялися 4%?" – написала в себе на сторінці Facebook Бекешкіна.Знаний соціолог зізналася, що "старанно шукала" цей показник серед останніх рейтингів довіри до інституцій – і не змогла знайти.

"Останні вимірювання рейтингів довіри до інституцій, які знайшла – в опитуванні Центру Разумкова (лютий-2019): переважно і повністю довіряють Верховній Раді 12%. Звісно, 12% – це теж малувато. Але ж не 4%", – наголосила експерт.

Вона уточнила, що взагалі довіра пересічних українців до обраного парламенту була "відносно вагомою" тільки одразу після виборів – ба навіть тоді негативне ставлення переважало.

"12% – небагато? А от у грудні 2015 року, через рік після обрання повна і переважна довіра до ВР, згідно з опитуванням "Дем. ініціатив" і КМІС – 9,5%. Тобто, за цією логікою, розпускати ВР треба було вже через рік після обрання?" – зауважила експерт.

І додала: "Що далі? Грудень 2016 – 12% (розігнати!), грудень 2017 – 9% (розігнати!). Це ще менше, ніж 12%! То що – кожного року треба було розпускати ВР?"

Бекешкіна також акцентувала, що довіра громадян України до всіх інших державних інституцій – на тому самому рівні. А особливо низька вона – до судів.

І резюмувала: "То давайте все і всіх розпустимо, "до основанья, а затем..." Але повертаюся до свого питання: звідки взялися 4%? І до чого тут Конституція?"

 

Джерело:www.5.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Президент Володимир Зеленський призначив Ігоря Бондаренка головою Закарпатської обласної державної адміністрації.
Бізнес та житлова нерухомість Андрія Андріїва у Відні. Кошти, які брати Андріїви заробляють на бюджеті Ужгорода нелегально вивозят...
Мешканці Закарпаття, гості, туристи, а також водії, які транзитом перетинають наш край, часто скаржаться на якість дорожнього покр...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS