Політолог: Зеленський – Безумовно, Ніякий Не Агент Росії, Його Загроза В Іншому

343434За роки військової агресії і військового шантажу РФ Кремль стільки разів намагався нав’язати Україні варіанти капітуляції, мета яких – реалізація формули «Путін, введи війська», тільки в «мирної версії». Але тільки зараз – цей ризик дійсно може стати реальністю. Про це у своєму блозі пише політичний аналітик Олеся Яхно-Білківська.

Вона зазначає, Володимир Зеленський- безумовно, ніякий не агент Росії, але його можливе «технічне» президентство автоматично запускає ці ризики. По-перше, слабкий президент, в умовах, коли особистість президента як учасника переговорів важлива в утриманні міжнародної підтримки і максимальному відстоюванням українських інтересів, – апріорі в плюс Кремлю. Складно уявити переговори у складі Меркель-Макрон-Путін-Зеленський. Що стосується команди, яку Зе так і не представив, то бенефіціарів «бутафорного» кандидата там так багато, що не можна виключати «Зарубу» між вигодопріобрітателямі в разі перемоги Зе.

 

Політолог підкреслює, по-друге, повернення олігархів автоматично повертає Україну в пострадянський формат, з якого ми за всі ці складні роки війни почали поступово виходити. По-третє, несприйняття значною частиною суспільства Зе як можливого президента. Людина, яка виставляє на посміховисько свою власну країну, вже на стадії кандидатства закладає недовіру до інститутів держави, а потім – і державі, апріорі сприймається як непорозуміння. Особливо, коли після виборів повилазять з мішків зі своїми інтересами все ті, хто знаходився в «таємних штабах» під час виборчої кампанії.

 

Джерело:www.sulaslova.pp.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS