Брати Капранови: вибори Президента України, це вибір майбутнього України.

12234Люди, які звинувачують Порошенка у "зраді ідеалів Майдану", ведуть до влади тих, хто відверто насміхався з Майдану, ведуть совків та "рускій мір".м

І грець із тими 30%, що голосували за Зеленського у першому турі - їм не допоможеш.

Але решта?

Хіба ви не розумієте, що будь-який варіант, окрім голосу за Порошенка у другому турі - це обрання Зеленського Президентом? Разом із його командою, совком, українофобією та "русскім міром".

1. Якщо ви голосуєте за Зеленського "на зло" Порошенку - це голос за Зеленського, бо в бюлетеі немає позначки "на зло".

2. Якщо ви намалюєте на бюлетені тризуб, напишете "я за Кошулинського" чи що обидва кандидати однакові - це буде підтримка Зеленського. Бо він сьогодні має перевагу у голосах, і вона від вашого вчинку ніде не дінеться. Ваш бюлетень визнають недійсним - ото і весь ефект.

3. Якщо ви не прийдете на вибори - це буде підтримка Зеленського з тих самих причин. Навіть якщо ви будете заявляти, що маєте "чисте сумління", в реальності Зеленський, совок і "русскій мір" запанують в Україні.

Ви хочете знову ходити на мітинги із захисту української мови, квот на радіо та тб, боротися проти впровадження другої державної мови? Не знаємо, які у вас підстави вірити, що Зеленський буде боротися з корупцією, але що він буде боротися за "русскій мір", відкрито говорять члени його "команди".

На нашу думку, простіше і ефективніше боротися з корупцією у незалежній Україні, чим боротися з корупцією в комплекті із "рускім міром" та окупацією.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

14 жовтня Україна відзначає Покрову Пресвятої Богородиці – як релігійне і національне свято.
Чиновницький апарат надто роздутий, а ціла армія держслужбовців приходить на роботу просто, щоб попити каву та поставити автограф...
Суддя Ужгородського міськрайонного суду Василь Бедьо ухвалив рішення про стягнення з Ужгородської міської ради 301 тис. грн. на ко...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS