Брати Капранови: вибори Президента України, це вибір майбутнього України.

12234Люди, які звинувачують Порошенка у "зраді ідеалів Майдану", ведуть до влади тих, хто відверто насміхався з Майдану, ведуть совків та "рускій мір".м

І грець із тими 30%, що голосували за Зеленського у першому турі - їм не допоможеш.

Але решта?

Хіба ви не розумієте, що будь-який варіант, окрім голосу за Порошенка у другому турі - це обрання Зеленського Президентом? Разом із його командою, совком, українофобією та "русскім міром".

1. Якщо ви голосуєте за Зеленського "на зло" Порошенку - це голос за Зеленського, бо в бюлетеі немає позначки "на зло".

2. Якщо ви намалюєте на бюлетені тризуб, напишете "я за Кошулинського" чи що обидва кандидати однакові - це буде підтримка Зеленського. Бо він сьогодні має перевагу у голосах, і вона від вашого вчинку ніде не дінеться. Ваш бюлетень визнають недійсним - ото і весь ефект.

3. Якщо ви не прийдете на вибори - це буде підтримка Зеленського з тих самих причин. Навіть якщо ви будете заявляти, що маєте "чисте сумління", в реальності Зеленський, совок і "русскій мір" запанують в Україні.

Ви хочете знову ходити на мітинги із захисту української мови, квот на радіо та тб, боротися проти впровадження другої державної мови? Не знаємо, які у вас підстави вірити, що Зеленський буде боротися з корупцією, але що він буде боротися за "русскій мір", відкрито говорять члени його "команди".

На нашу думку, простіше і ефективніше боротися з корупцією у незалежній Україні, чим боротися з корупцією в комплекті із "рускім міром" та окупацією.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Прем’єр-міністри України та Словацької Республіки Володимир Гройсман та Петер Пеллегріні підписали низку двосторонніх догово...
Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликає всіх релігійних діячів світу засудити проповідь релігійної ворожнечі а...
Україна не може похвалитися неймовірними економічними досягненнями.
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS