КРЕМЛЬ ГОТУЄТЬСЯ ДО ПОВНОМАСШТАБНИХ ВІЙСЬКОВИХ ДІЙ У ЄВРОПІ – ТУРЧИНОВ

110420191949Під час Київського безпекового форуму секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов заявив, що Росія розбудовує потужну військову інфраструктуру на кордоні з Україною й готується до масштабної континентальної війни.

Про таке повідомив "Укрінформ".

"Росія не просто вкладає мільярдні ресурси в розбудову військової інфраструктури. Вона готується до повномасштабних військових дій, до повномасштабної континентальної війни в Європі. І, безумовно, перший плацдарм, який вони будуть намагатись взяти – це наша країна", – наголосив посадовець.

За його словами, "епіцентром руйнації безпекових паритетів" протягом останніх п'яти років виступає Російська Федерація, адже "РФ не зупиняється на здобутих окупованих територіях".

"Ми бачимо, як останні роки дуже швидко розбудовується військова інфраструктура вздовж українського кордону", – додав він.

Також Турчинов зауважив, що Росія вкладає мільярдні ресурси у військові інфраструктурні об'єкти – аеродроми для військової штурмової авіації, військові бази та бази зберігання зброї й техніки.

"На сході нашої держави нам протистоїть 8-ма армія Південного округу РФ, на півночі – 20-та армія Західного округу РФ. І цього росіяни вважають замало, вони тримають в резерві 1-шу танкову армію, 49-ту і 58-му загальновійськові армії – і цього замало. Для забезпечення наступу, який готується РФ, будуть використовуватись 6-та і 4-та армії повітряно-космічних сил. Вони розташували вздовж нашого кордону вісім ракетних бригад", – підкреслив Секретар РНБО.

Крім того, він повідомив, що для наступу на можливому театрі воєнних дій в Україні РФ готує чотири дивізії та п'ять бригад повітряно-десантних військ та полк морської піхоти. І навіть цей ресурс, на думку Турчинова, Росія вважає недостатнім.

"Саме Росія веде п'ять років веде війну проти нашої країни – окупація Криму, окупація частини Донбасу.

І, на превеликий жаль, ми не мали жодного дня, коли б військова російська машина не проводила бойові дії, військові провокації на теренах нашої держави. Фактично щодня ми маємо загиблих та поранених військових ЗСУ", – наголосив Секретар РНБО.

 

Джерело:www.5.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Усі новини

us1

Популярні новини

Президент Володимир Зеленський призначив Ігоря Бондаренка головою Закарпатської обласної державної адміністрації.
Бізнес та житлова нерухомість Андрія Андріїва у Відні. Кошти, які брати Андріїви заробляють на бюджеті Ужгорода нелегально вивозят...
Мешканці Закарпаття, гості, туристи, а також водії, які транзитом перетинають наш край, часто скаржаться на якість дорожнього покр...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS