Зеленському заборонили виступати перед людьми, – журналіст

110420191942Дебати – передбачені законом, однак немає відповідальності за відмову від них.

Звісно, Володимир Зеленський на дебати не прийде, адже це може відібрати великий шматок його виборців.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK говорив журналіст Юрій Луканов.

«Дебатів не буде, можете не сумніватись. Оскільки, команда Зеленського заборонила йому виступати імпровізовано і самостійно за участі журналістів. Його інтерв’ю відбуваються лише в записі, які потім редагують. Але, якщо це приносить успіх, то відповідно для чого їм проводити дебати?», – сказав Луканов.

Він наголосив, що проведення дебатів передбачено законом, але ніяк не карається, якщо хтось не прийшов.

«Я розумію, що дебати передбачені в законі, але закон не передбачає відповідальності за те, що хтось на них не з’явиться. Звісна річ, що Зеленський на дебати не прийде, бо якби він прийшов, думаю, це б відібрало великий шматок його виборців», – наголосив він.

Він наголосив: усі вже чули «потік свідомості» Зеленського під час його спілкування з експертами.

«Всі бачили, що людина просто не вміє розмовляти і не розуміє про що йдеться. Зокрема це в Youtube, коли приходили якісь експерти і Зеленський спілкувався з ними на тему економіки, то це просто був потік свідомості без жодного змісту. Тому я думаю, на жаль, українці голосуватимуть за «кота в мішку», який посилає абсолютно нейтральні меседжі, на рівні два на два дорівнює чотири», – додав Луканов. 

Нагадаємо, Володимир Зеленський записав ролик, у якому заявив, що погоджується на дебати із Петром Порошенком, однак висловив низку вимог. Найперша – це має відбуватись на стадіоні НСК «Олімпійський».

У свою чергу, Петро Порошенко підкреслив, що «дебати можуть відбутися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах», але він готовий провести дебати з Володимиром Зеленським на НСК «Олімпійський». 

Пізніше Порошенко запросив Зеленського для проходження медичної експертизи у медичному пункті НСК «Олімпійський», який Зеленський сам обрав для проведення дебатів.

Сьогодні вранці Володимир Зеленський таки здав аналізи, однак не на «Олімпійському», а в одній з приватних клінік. Водночас Порошенко прибув на стадіон «Олімпійський», щоб здати аналізи перед дебатами.

Медики, які брали аналізи в Петра Порошенка повідомили, що за результатами швидких тестів, організмі Президента не виявили психоактивних речовин.

Водночас, представники Асоціації з добровільного тестуванню на допінг (VADA) заявили, що на запрошення Кличка, приїдуть до України і проведуть експертизу біологічних матеріалів кандидатів у Президенти. І вчора, 10 квітня, Петро Порошенко відгукнувся на заклик Володимира Кличка та знову здав аналізи представникам антидопінгової асоціації VADA.  А також заявив, що не проходження тесту є приниженням країни. 

 

Джерело:zik.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Відновлення кримінальної відповідальності за незаконне збагачення є однією з умов продовження співпраці України з Міжнародним валю...
Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що в Україні з 1 липня 2019 року запустять ринок електроенергії.
КИЇВ. 14 травня. УНН. Після запровадження НКРЕКП нових тарифів для АТ “Укртрансгаз” в кожній області України діятиме с...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS