У квітні на закарпатців чекають призов в армію, допомога багатодітним та нові ціни на газ

 

010420191504По-перше, від 1 квітня збільшиться допомога багатодітним родинам.

На кожну третю і наступну дитину віком до 6 років батьки отримуватимуть 1700 гривень. Ті, хто до цього отримував менше, можуть офіційно звернутись за доплатою. 

По-друге, від 1 квітня і до 30 червня розпочнеться весняний призов в українську армію. На строкову службу планують призвати майже 19 тисяч юнаків, яким виповнилося 20 років. З них до Збройних сил направлять 9 тисяч осіб, в Нацгвардію - 5 тисяч, а в Держприкордонслужбу - 4 тисячі призовників.

Також, цього місяця має подешевшати газ. На 20% для промислових користувачів. А ось для домогосподарств знижка буде лише 2%. Замість 8 гривень 55 копійок за кубометр вони платитимуть 8 гривень 38 копійок.

Крім того, полегшити життя українцям має й інша новація місяця - електронні рецепти. У квітні усі рекомендації свого терапевта можна буде отримати через смс-повідомлення. Але лише для тих, хто має декларацію зі своїм сімейним лікарем.

І на останок, українці можуть їздити у Таїланд без віз. Вже від 14 квітня українці зможуть вільно мандрувати у цю країну. Під час однієї поїздки там можна буде гостювати до 30 днів.

 

Джерело:mukachevo.today

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Чиновницький апарат надто роздутий, а ціла армія держслужбовців приходить на роботу просто, щоб попити каву та поставити автограф...
Президент Володимир Зеленський звільнив Олександра Куця з посади голови Донецької обласної державної адміністрації.
Кандидат у народні депутати від партії Петра Порошенка "Європейська Солідарність", Герой України, командувач десантно-штурмових ві...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS