Меджліс вирішив підтримати Порошенка на виборах Президента України

 11032019953Меджліс кримськотатарського народу вирішив підтримати Петра Порошенка на виборах Президента України 31 березня.

Документ оприлюднено у Facebook голови Меджлісу Рефата Чубарова, передає Укрінформ.

У Меджлісі переконані, що "найбільш значущим критерієм в оцінці кандидатів у Президенти України є їх здатність мобілізувати українське суспільство на відсіч російській агресії проти України та почати процес відновлення суверенітету і територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів, які включають і Автономну республіку Крим та місто Севастополь".

Тому Меджліс вирішив висловити підтримку чинному Президенту Петру Порошенку на виборах 31 березня 2019 року. Також Меджліс закликає громадян України, які мешкають на території тимчасово окупованого Криму брати участь у виборах Президента України на виборчих дільницях, розташованих на території материкової України. А виконавчу раду Всесвітнього конгресу кримських татар та кримськотатарську діаспору в різних країнах — сприяти організації голосування на закордонних виборчих дільницях.

Рішення Меджлісу кримськотатарського народу "Про вибори Президента України 31 березня 2019 року", яке публікується, було схвалено та підписано 27 лютого 2019 року, додав Чубаров. 

Як повідомляв Укрінформ, для участі у виборах Президента України 31 березня зареєструвалося 44 кандидати. Згодом п'ять кандидатів подали до ЦВК заяви про зняття з виборчих перегонів.

 

Джерело:argumentua.com

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Президент ФК «Минай» Валерій Пересоляк прокоментував останні результати його команди та зазначив, що на клуб чекають в...
У вівторок, 16 квітня, у Львові в Національному музеї ім. А. Шептицького відбулася презентація виставкового проекту “Thesaur...
З 1 травня 2019 року в Україні набуває чинності нова редакція ЗУ “Про житлово-комунальні послуги”від 9 листопада 2017...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS