СУД ВИЗНАВ ПОСТАНОВУ КАБМІНУ ПРО ЦІНИ НА ГАЗ НЕЗАКОННОЮ

040320191946В уряді порушили порядок ухвалення постанови.

Окружний адміністративний суд міста Києва визнав протиправною та нечинною постанову Кабінету міністрів №315 від 27 квітня 2016 року – у ній, зокрема, визначався порядок формування ціни на природний газ для потреб населення.

Про це 4 березня повідомляє Судова влада.

Як зазначається, позов 2016 року подала Юлія Тимошенко та ГО "Тарифна мобілізація".

Як пояснили в суді, такий тривалий термін розгляду справи пов'язаний, серед іншого, зі зміною складу колегії суддів через закінчення їхніх повноважень – справу довелось розглядати з початку, а також із призначенням у справі судових експертиз та "загальним навантаженням на суддів з розгляду адміністративних справ". 

Зазначається, що суд ухвалив таке рішення, бо уряд порушив порядок ухвалення оскаржуваної постанови в частині її погодження з Секретаріатом Енергетичного Співтовариства та Державною регуляторною службою України, оприлюднення проекту постанови та інше.

В суді заявили, що це призвело до усунення від участі в ухваленні оскаржуваного рішення значного кола зацікавлених осіб.

Ці порушення суд визнав суттєвими та такими, що свідчать про недотримання під час ухвалення постанови вимог нормативних актів, що мають вищу юридичну силу. 

Зазначимо, наразі детективи Національного антикорупційного бюро проводять досудове розслідування схваленої Кабінетом міністрів формули формування ціни на газ "Дюссельдорф+" у кримінальній справі щодо зловживання владою або службовим становищем.

Зокрема досліджуються обставини встановлення протягом 2016-2017 років державних регульованих цін на природний газ для забезпечення суспільних інтересів шляхом прийняття Кабінетом міністрів України відповідних постанов від 27.04.2016 №315 та від 22.03.2017 №187. 

 

Джерело:tsn.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/components/com_content/models/articles.php on line 497

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/helper.php on line 359

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/tmpl/list.php on line 51
Усі новини

us1

Популярні новини

25-го лютого о 04:48 сталась пожежа в автомобілі "ToyotaLandCruiser" 2012 р.в., за адресою: Тячівський район, с. Нижня Апша, вул.
Близькo 21-oї гoдини вечoра, ужгoрoдським патрульним надійшoв виклик прo крадіжку в oднoму із супермаркетів на вулиці Гагаріна.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS