126 українських спортсменів здобули ліцензії на II Європейські ігри

 28022019150421 до 30 червня в білоруському Мінську відбудуться ІІ Європейські ігри, де представники 50 країн змагатимуться у 15 видах спорту (23 дисципліни).

Збірна України вже здобула 126 ліцензій. Найбільшу кількість «путівок» на Європейські ігри мають легкоатлети (21 ліцензія), веслувальники на байдарках і каное (20) та представники самбо (15). Також Україна буде представлена у баскетболі, боксі, велосипедному спорт шосе, художній та спортивній гімнастиці, пляжному футболі, стрільбі з лука, стендовій стрільбі, кульовій стрільбі, стрибках на батуті та спортивній акробатиці.

Наразі тривають кваліфікаційні змагання, а з ними й боротьба за право виступу на престижному форумі Старого Світу, кажуть у Національному олімпійському комітеті. На цьогорічних Іграх також розіграють олімпійські ліцензнії на Токіо-2020

Європейські ігри започатковано в 2015 році, тоді збірна України виборола 46 медалей, з яких – 8 золотих, 14 срібних та 24 бронзові.

 

Джерело:www.radiosvoboda.org

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Згідно з останнім опитуванням групи "Рейтинг", рівень довіри до Верховної Ради становив 12%...
Президент України Володимир Зеленський призначив головою Генштабу України Руслана Хомчака, звільнивши Віктора Муженка.
Президент Володимир Зеленський призначив начальником Генерального штабу - Головнокомандувачем Збройних сил Руслана Хомчака.
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS