"Це не могла зробити нормальна людина": підозрюваному у вбивстві сім'ї продовжили арешт

280220191102Вінницький міський суд продовжив термін тримання під вартою Анатолія Мальця, якого підозрюють у вбивстві сім'ї y мікрорайоні "Академічний".

Чоловік проведе у слідчому ізоляторі ще 2 місяці.

Засідання відбулося 26 лютого. Суддя Юрій Ковбаса погодив клопотання слідчих про продовження терміну тримання під вартою підозрюваного Мальця до 26 квітня 2019 року. У СІЗО він знаходиться з 2 січня. 23 січня Анатолію Мальцю призначили проведення амбулаторної комплексної судово-психолого-психіатричної експертизи, повідомляє апарат Вінницького міського суду.

Напередодні керівник Національної поліції Вінниччини Юрій Педос висловив думку щодо розслідування цієї справи.

"Оскільки ще триває судовий процес я не можу розкривати деталі цього злочину. І без експертизи зрозуміло, що це не могла зробити нормальна людина - вбити своїх дітей, дружину та мати. Сподіваємося, що цей злочинець отримає довічне ув'язнення незалежно від висновку експертизи", - сказав Педос.

 

Джерело:gazeta.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Усі новини

us1

Популярні новини

Президент Володимир Зеленський призначив Ігоря Бондаренка головою Закарпатської обласної державної адміністрації.
Бізнес та житлова нерухомість Андрія Андріїва у Відні. Кошти, які брати Андріїви заробляють на бюджеті Ужгорода нелегально вивозят...
Мешканці Закарпаття, гості, туристи, а також водії, які транзитом перетинають наш край, часто скаржаться на якість дорожнього покр...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS