Закарпатка здобула дві бронзові медалі на Чемпіонаті Світу у Канаді

152427022019З 16 по 24 лютого 2019 року в канадському мiстi Принс Джордж проходив чемпiонат свiту з зимових видiв спорту серед спортсменiв з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору.

Нацiональна паралiмпiйська збiрна команда України посiла i загальнокомандне мiсце.

У складi збiрної команди України виступало двоє закарпатських спортсменiв: Адрiана Капустей виборола двi бронзовi нагороди в бiатлонi спринтi та на середнiй дистанцiї, до слова в цiй дисциплiнi Адрiана змагалася вперше. В гонцi в бiатлонi А.Капустей стала четвертою. За крок до п’єдесталу зупинилася вона i в лижних гонках на середнiй дистанцiї, а також у лижних гонках у спринтi (в обох дисциплiнах посiла четверту сходинку).

У змаганнях серед чоловiкiв закарпатець Сергiй Романюк у лижних гонках на середнiй дистанцiї посiв п’яту сходинку, а в спринтi – 10-у. У бiатлонi на середнiй дистанцiї Сергiй фiншував 6-м, в гонцi став восьмим, а в спринтi – завершив гонку на дев’ятiй сходинцi.

 

Джерело:www.0312.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Усі новини

us1

Популярні новини

Президент Володимир Зеленський призначив Ігоря Бондаренка головою Закарпатської обласної державної адміністрації.
Бізнес та житлова нерухомість Андрія Андріїва у Відні. Кошти, які брати Андріїви заробляють на бюджеті Ужгорода нелегально вивозят...
Мешканці Закарпаття, гості, туристи, а також водії, які транзитом перетинають наш край, часто скаржаться на якість дорожнього покр...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS