Закарпатка здобула дві бронзові медалі на Чемпіонаті Світу у Канаді

152427022019З 16 по 24 лютого 2019 року в канадському мiстi Принс Джордж проходив чемпiонат свiту з зимових видiв спорту серед спортсменiв з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору.

Нацiональна паралiмпiйська збiрна команда України посiла i загальнокомандне мiсце.

У складi збiрної команди України виступало двоє закарпатських спортсменiв: Адрiана Капустей виборола двi бронзовi нагороди в бiатлонi спринтi та на середнiй дистанцiї, до слова в цiй дисциплiнi Адрiана змагалася вперше. В гонцi в бiатлонi А.Капустей стала четвертою. За крок до п’єдесталу зупинилася вона i в лижних гонках на середнiй дистанцiї, а також у лижних гонках у спринтi (в обох дисциплiнах посiла четверту сходинку).

У змаганнях серед чоловiкiв закарпатець Сергiй Романюк у лижних гонках на середнiй дистанцiї посiв п’яту сходинку, а в спринтi – 10-у. У бiатлонi на середнiй дистанцiї Сергiй фiншував 6-м, в гонцi став восьмим, а в спринтi – завершив гонку на дев’ятiй сходинцi.

 

Джерело:www.0312.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Відновлення кримінальної відповідальності за незаконне збагачення є однією з умов продовження співпраці України з Міжнародним валю...
Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що в Україні з 1 липня 2019 року запустять ринок електроенергії.
КИЇВ. 14 травня. УНН. Після запровадження НКРЕКП нових тарифів для АТ “Укртрансгаз” в кожній області України діятиме с...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS