З 1 березня пункти пропуску на Донбасі перейдуть на новий графік роботи

135527022019Як повідомили в штабі Операції об’єднаних сил (ООС), контрольні пункти пропуску на лінії розмежування на Донбасі переходять на новий графік роботи.

З 1 березня робота пунктів буде продовжена на півтори години. За новим графіком пропуск громадян та транспорту через лінію розмежування буде здійснюватися щодня з 07:00 до 18:30. Командування Операції об’єднаних сил просить громадян враховувати новий графік при плануванні своїх поїздок. З літа КПВВ на Донбасі повинні додатково продовжити робочий день і функціонувати з 06:00 до 20:00.

У штабі ООС також повідомили, що окупанти все частіше влаштовують провокації в сірій зоні, користуючись скороченим зимовим графіком роботи пропускного пункту на українській стороні. Спеціально сповільнюючи пропуск громадян через лінію розмежування, бойовики змушують громадян ночувати в сірій зоні прямо під обстрілами.

Нагадаємо, в 2019 році Україна перейде на літній час в останню неділю березня – в ніч з 30 на 31 число. Стрілки годинника потрібно буде переводити на годину вперед, таким чином, українці спатимуть в понеділок на годину менше. Раніше повідомлялося, що 2019 рік стане останнім, коли в Євроcоюзі повністю відмовляться від сезонного переведення годинників.

 

Джерело:today.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Усі новини

us1

Популярні новини

Президент Володимир Зеленський призначив Ігоря Бондаренка головою Закарпатської обласної державної адміністрації.
Бізнес та житлова нерухомість Андрія Андріїва у Відні. Кошти, які брати Андріїви заробляють на бюджеті Ужгорода нелегально вивозят...
Мешканці Закарпаття, гості, туристи, а також водії, які транзитом перетинають наш край, часто скаржаться на якість дорожнього покр...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS