Конституційний суд скасував статтю про незаконне збагачення чиновників: ЗМІ з’ясували причину

95627022019Конституційний суд визнав статтю 368-2 Кримінального кодексу, яка передбачає покарання для чиновників за незаконне збагачення, неконституційною.

Про це повідомляє “Українська правда”.

Суд вирішив, що положення статті не відповідають принципам верховенства права. Стаття про незаконне збагачення нібито зобов’язує самого підозрюваного довести законність його статків. Тоді як законодавство покладає відповідальність доведення виключно на звинувачення.

12 грудня 2017 року до суду на покарання за незаконне збагачення поскаржились 59 народних депутатів.

Згідно з розкладом КС, засідання щодо статті 368-2  мало відбутись 26 лютого. Однак прес-служба суду не підтверджує і не спростовує інформацію про результати засідання, поки рішення не буде оприлюднене.

Адвокат, який представляв депутатів у суді, також не коментував інформацію про рішення суду. За його словами, воно має бути опубліковане 27 лютого.

 

Джерело:vgolos.com.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Ракета-носій Falcon 9 компанії SpaceX уранці 24 травня вивела на орбіту 60 міні-супутників проекту Starlink, призначених для створ...
Ввечері 23 травня, у с. Мирча сталася ДТП: водій мікроавтобуса «Меrсеdеs Vіtо» допустив зіткнення з деревом.
22 травня Закарпатський обласний театр драми і комедії з Хуста вперше показали в Ужгороді музичну драму Олександра Гавроша "Останн...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS